Adam Mišík se představí v pražské Akropoli! Kdo ho doprovodí?

Zpěvák Adam Mišík (21) má na kontu mnoho projektů a ve svém produktivním věku se angažuje všude možně. Jeho hit ‚‚V Tobě‘‘ zaujal širokou veřejnost, a tak se teď tento multižánrový mladík rozhodl nahrát i jeho akustickou verzi. Tím chtěl zároveň fanoušky pozvat na svůj koncert 4. prosince do pražského Paláce Akropolis. Tam na to nebude sám. Kdo na pódiu jeho show podpoří?
Adam Mišík
Adam Mišík
instagram/@adammisik

reklama

Akustická verze skladby ‚‚V Tobě‘‘ je zasazena do černobílého videa a Adam se sám doprovází na kytaru a nechybí ani dámy v podobě Karolíny Fišerové, Kateřiny Kvintusové a Josefiny Žampové. ‚‚Písnička je do značné míry kontrast k mé předchozí tvorbě, která se nesla hlavně v tanečním a klubovém duchu. Vrátil jsem se ke svým začátkům, po dlouhé době vzal do ruky kytaru a pokusil se zpracovat svoje nejniternější pocity,‘‘ promluvil o novém počinu sám interpret.

Ten si fanoušci samozřejmě vychutnají i na jeho koncertu v pražském Paláci Akropolis, kde nebude po jeho boku chybět ani umělec z hudebního labelu Blakkwood Renne Dang, rapper Sensey či skupina Double-Deckers.

Adam Mišík je synem české písničkářské legendy Vladimíra Mišíka, a tak si veřejnost dlouhou dobu myslela, že jde pouze o prominentního synka bez nějakého atraktivního talentu. To se ovšem zmýlili. Adamovi se daří dělat pop bez jakékoli formy vulgarity a jeho baladický hlas i osobitý projev ho posouvá do českého nadprůměru. 

Překvapením je, že Adama na koncertu doprovodí hvězda české rapové scény Renne Dang, který působí v hudebním labelu Blakkwood. Vlastním jménem René je úspěšný muzikant s vietnamskými kořeny aktivní na rapové scéně už od roku 2009. Roku 2015 vydal společně s Viktorem Sheenem album Projekt Asia, které se stalo na české alternativní scéně jedním z nejoblíbenějších desek vůbec. No, uvidíme, co po boku Adama předvede!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama