Prima pozvala sestřičky z motolské nemocnice na komedii do Komorního divadla Kalich

Sestřičky z Fakultní nemocnice v Motole zavítaly na divadelní komedii s názvem Čas pod psa s Terezou Kostkovou v hlavní roli. Na představení je pozvala skupina Prima v rámci svého komunitního projektu Prima SVĚT ve spolupráci s Divadlem Kalich.
Eva Josefíková, Tereza Kostková a Máša Málková v inscenaci Čas pod psa
Eva Josefíková, Tereza Kostková a Máša Málková v inscenaci Čas pod psa

reklama

Tereza Kostková se představila v úterý 3. 8. v hlavní roli komedie s názvem Čas pod psa francouzské autorky Brigitte Bucové. Představení uspořádala skupina Prima v rámci svého komunitního projektu Prima SVĚT ve spolupráci s Divadlem Kalich a Prima hvězdným létem.

„Pozvání motolských sestřiček do divadla jsme vnímali jako malou pozornost od nás za to, že se neúnavně staraly o pacienty v průběhu minulého krizového roku. Uvědomujeme si, jak je práce sestřiček náročná a důležitá, a proto jsme rádi, že jsme jim mohli pozváním na toto představení poděkovat,“ uvedl marketingový ředitel skupiny Prima Aleš Pýcha.

„Velice nás těší, že dnes můžeme v našem divadle uvítat sestřičky z Fakultní nemocnice v Motole. Minulý rok neměly mnoho prostoru na oddych, a o to víc nás těší, že k nám dnes přišly,“ sdělila Tereza Kostková.

Skupina Prima soustředila v poslední době svou pomoc na nemocniční prostředí, které z důvodu pandemie covidu-19 zažívalo extrémní vytížení. V době koronavirové krize spustila kampaň se seriálem Sestřičky k dodržování hygienických opatření, dále se seriálem zorganizovala sbírku Sestřičky sestřičkám, v rámci které se vybraly více než 3 miliony korun pro sestry v první linii, spolu s ÚAMK zprovoznila linku k otázkám ke koronaviru 1234 a podpořila i dobrovolné dárcovství krve. Ve čtvrtek 29. 7. 2021 pak předala patnáct polohovacích lůžek Fakultní Thomayerově nemocnici v ceně 2 milionů korun.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!