ŽIVĚ: Sledujte Partii s Alenou Schillerovou a Karlem Havlíčkem

V neděli od 11:00 budete moci na Primě opět sledovat velice zajímavý díl Partie. Moderátorka Terezie Tománková se tentokrát bude ptát ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) a ministra dopravy a průmyslu Karla Havlíčka (za ANO). Stejně jako minulý týden se budete moct ptát našich hostů i vy! Partie totiž opět poběží ve speciálním prodlouženém formátu. Partii sledujte živě v úvodním videu tohoto článku!
Ty nejaktuálnější informace ke koronaviru

reklama

Jak a kdo vyřeší ekonomické problémy, které v souvislosti s vládními opatřeními aktuálně trápí řadu českých občanů? Jak pomůže vláda zaměstnancům, živnostníkům a firmám? A co bude dál? To jsou jen některé otázky, které si nyní řada lidí pokládá. Odpovědi na ně bude od Aleny Schillerové a Karla Havlíčka zjišťovat Terezie Tománková v nedělní speciální Partii.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Upoutávka na Partii 29. 3. 2020 v restauraci

Partii sledujte v neděli od 11:00 na Primě, od 11:50 pak pořad pokračuje na webu a sociálních sítích. Pustíte si ho prostřednictvím červeného tlačítka ve vaší chytré televizi, na webu Partie nebo na Facebooku Zpravodajství FTV Prima. Stejně jako před týdnem i nyní bude druhá část Partie věnována vašim dotazům. Piště je do komentářů pod tímto příspěvkem.

Nedělní Partie s Alenou Schillerovou a Karlem Havlíčkem
Autor: TV Prima Nedělní Partie s Alenou Schillerovou a Karlem Havlíčkem
Roman Prymula a Adam Vojtěch v Partii

Roman Prymula a Adam Vojtěch v Partii: Kdy hrozí zákaz vycházení, jak dlouho budeme nosit roušky a co studenti a školy?

Partie s Adamem Vojtěchem a Romanem Prymulou

Zákaz přítomnosti otců u porodu ještě nějakou dobu potrvá. Budeme o tom diskutovat, shodli se Vojtěch s Prymulou

reklama

reklama