VIDEO: Influenceři olizují záchodové mísy. Jeden z nich se nakazil

Mladí lidé na sociálních sítích v období celosvětové epidemie vymýšlí různé výzvy. Někteří influenceři však už neví, jak na sebe upoutat pozornost. Vymysleli výzvu v olizování čehokoliv na veřejných místech včetně záchodových prkýnek. Absurdní zábava si už ale vybrala svoji daň.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VÝZVA: Influenceři olizují záchodové mísy. Jeden z nich onemocněl nemocí COVID-19

reklama

Během zhoršující se situace s nemocí COVID-19 vznikala i řada vtipů a výzev na odlehčení napjaté atmosféry. Někteří už ale zašli příliš daleko. Natáčí se, jak olizují tyče v hromadné dopravě, potraviny v regálech supermarketů, anebo dokonce toaletní mísy na veřejných záchodcích.

Videa pak označují  hashtagem #coronaviruschallenge, aneb "koronavirus výzva". Následky na sebe nenechaly čekat dlouho. Jeden z influencerů byl diagnostikován nemocí COVID-19 a následně hospitalizován. Na svém instagramovém profilu pak zveřejnil pozdrav z nemocnice.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený LARZ (@larz),

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama