4 nejlepší momenty ze 74. dílu Přístavu

74. díl díl Přístavu byl duchařský. Mili vyvolávala ducha otce Krupičky pro Pepu a Viktora Drtinu, jež pro něj měli několik otázek. Podívejte se na 4 nejlepšé momenty z Přístavu.
Mili bude vyvolávat duchy
Mili bude vyvolávat duchy

reklama

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

Milenka společně s ostatními obyvateli Zátoky svolá duchařský večírek v Přístavu a budou vyvolávat zesnulého Krupičku.

Hola, hola duchu!

Vyvolávání ducha bude úspěšné, ale odpověď celou skupinku velice překvapí. Nejde ani obsah jako formu odpovědi. Mili má následně obrovské bolesti hlavy a v noci se jí zdá o duchovi starého Krupičky. Sama potom zjistí, že jí duch dal prostřednictvím snu přesný návod, jak to všechno v minulosti s láskou Drtinové a Krupičky bylo doopravdy.

Přístav (74) – Vyvolávání duchů
Přístav (74) – Vyvolávání duchů

Nejpřekvapivější a nejodvážnější scéna z celého dílu

Překvapivější scénu by v této epizodě Přístavu nejspíš nikdo nenašel. Do Přístavu se vrátí mladé dívky, které minulé léto (v prvních dílech Přístavu) flirtovaly s Romanem a Markem Skálou. Jedna z nich se dokonce Marka Skálu pokusila svést. José přijme jejich nabídku bavit se a alkohol teče proudem. Slečny chtějí namalovat akty a v tom nejlepším je přistihne Ivana Braunová.

Přístav (74) – José pořádá orgie
Přístav (74) – José pořádá orgie

Hysterická scéna Terezy kvůli Romanovi a jeho dítěti s lesbou

Roman v minulém dílu dostal nabídku od bývalé přítelkyně Hany, aby se stal otcem jejího dítěte. Hana teď chodí s Danou a potřebují biologický materiál. Jelikož už Romanova přítelkyně dítě neplánuje, byla by to jediná šance pro Romana mít dítě. Roman už je rozhodnutý do této výzvy jít a svěří se Tereze.

 Přístav (74) – Hádka Romana a Terezy
Přístav (74) – Hádka Romana a Terezy

Lukáš Petrovi radí v kariéře

Petrovi hrozí konec kariéry, protože nedává do vystoupení úplně všechno. Respektive do marketingu, protože jeho konkurence dělá i youtube videa, a tak sbírá fanoušky. Petr nemá na nic peníze a Lukáš mu nabízí svůj nápad, který je dost nebezpečný

Přístav (74) – Petr neví, co bude dělat
Přístav (74) – Petr neví, co bude dělat

 

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na Primě PLAY

Uložit

reklama

reklama