6 důvodů, proč je dobře, že Johana není s Petrem těhotná

Když Johana Skálová přistoupila v páteční upoutávce k matce s velkým oznámením, většina divaček a diváků si myslela, že to velké oznámení bude mít něco společného s očekáváním nového potomka. Všechno nakonec bylo jinak. Proč je to tak dobře?
...ale před kamerou nikdy nestál.
...ale před kamerou nikdy nestál.
archiv Prima

reklama

Johana měla pro Terezu opravdu velké oznámení, ale nakonec se ukázalo, že se to vůbec netýká ji, ale jejího milého. Petr se poměrně intenzivně připravoval na pohovor na moderátora v rádiu a nakonec práci opravdu získal.

Johana chtěla Tereze oznámit právě toto, ale začala tak nešikovně, že Terezu málem (jak se lidově říká) omývali. Diváci a divačky mohli ještě před začátkem dílu hlasovat, jestli si podle televizní upoutávky opravdu myslí, že je Johana v jiném stavu. Podívejte se kolik diváků tvůrci seriálu zmátli.

CELÝ DÍL PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

My si však myslíme, že je dobře, že Johana s Petrem k těmto věcem přistupují zodpovědně. Máme pro to několik důvodů.

1) Máma Johany, Tereza Skálová, by Johanu nejspíš zabila a těžko by se srovnávala s faktem, že její dítě nedostuduje vysokou školu. Vypadá to, že pro Johanu už má od jejího narození nalinkovanou budoucnost.

Přístav - Petr a Johana poslouchají
Autor: archiv Přístav - Petr a Johana poslouchají

2) Johana je v prvním ročníku práv. Čeká ji ještě minimálně osm semestrů tvrdé práce na jedné z nejtěžších škol. S dítětem by to byla opravdu fuška.

3) Navíc by Johana jako novopečená matka měla minimální podporu rodičů, protože její zploditelé jsou momentálně stále plně zaměstnáni vlastní prací. V takovém případě by samozřejmě museli pracovat více, aby Johanu a dítě uživili.

Přístav - Petr s Johanou
Autor: archiv Prima Přístav - Petr s Johanou

4) Petr teprve začíná budovat svoji kariéru. Jeho hudební kariéra stoupá a momentálně začíná v nové práci jako moderátor. Čeká ho ještě hodně náročných dní a na dítě by rozhodně neměl čas a energii.

5) Jak už jsme psali, Petr je hudebník tělem i duší, rozlítaný po koncertech bez jakéhokoliv režimu, který právě malé dítě potřebuje. Ani Johaně by se nedostávalo takové podpory, kterou by potřebovala.

6) Johana je teprve na začátku své cesty, jak se stát ženou, a není připravená na to, aby se momentálně musela starat o malé stvoření. Nejdřív se musí naučit postarat sama o sebe.

7) Petr s Johanou mají ještě hodně tvrdou cestu před sebou. Johana stále není vyrovnaná s faktem, že Petr svůj život věnuje hlavně hudbě a Johana bude většinu času na druhé koleji.

Další díl Přístavu uvidíte na Primě už tento pátek!

Podívejte se na televizní upoutávku:

Přístav (56) - upoutávka
Přístav (56) - upoutávka

reklama

reklama