6 zásadních momentů, které se staly v pátečním Přístavu

Vzpomínáte na všechny scény? Člověk se totiž s obyvateli Zátoky nenudí. A rozhodně ne od doby, kdy Mili Pátková vládne silnicím! Podívejte se na zásadní scény Přístavu.
Netuší, že je to jeho přítelkyně, pamatuje si jen na Ivanku
Netuší, že je to jeho přítelkyně, pamatuje si jen na Ivanku
archiv Prima

 Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Nuda v Přístavu? Ani omylem, dámy a pánové. V Přístavu se neustále něco děje a rozhodně není radno vynechat jeden díl. Ačkoliv všechny můžete vidět na Prima PLAY zpětně, vždycky je lepší vidět premiéru ve 20.15 na Primě.

A co se v seriálu Přístav v pátek dělo? Bylo toho hodně, proto pro vás máme výběr toho nejlepšího.

Pecka z golfu dostala Šimiho!

Drak se učí hrát se svými kumpány golf, ale podaří se mu míček odpálit tak nešťastně, že ten trefí do čela Šimáčka. Scéna je to dost zábavná, jenže to nikdo netuší, co dalšího se odehraje. Šimáček po ráně trpí selektivní amnézií – nepamatuje si, že žije s Vilmou a znovu chystá svatbu s Ivanou.

Přístav II (20) -  Golf a trefený Šimi
Přístav II (20) - Golf a trefený Šimi

Zcela nehypotetická hádka Radima a Mili

Do chaty Pátkových vtrhne dvojice Drtiny a jeho slečny novinářky. Potřebují zjistit přirozenou reakci muže, jenž zjistí, že jeho žena nechává měsíčně u kadeřnice tisíc pět set korun, což je pro takového škrta, jakým Radim Pátek bezesporu je, smrtelná částka. A začne pořádná hádka, u které se hodně pobavíte!

Přístav II (20) – Hádka o kadeřnici
Přístav II (20) – Hádka o kadeřnici

Mili chce ovládnout silnici, řídit se ale učí v obýváku

Mili se sice bojí řídit, ale nic jiného jí nezbývá – tahat se denně do Benátek s kýblem a hadrem už je zkrátka příliš vyčerpávající. Učitel neoficiální autoškoly je jí proto Radim, který jí nedávno dokonce koupil i auto. Mili se učí řidit v obýváku!

Přístav II (20) – Mili se učí řídit
Přístav II (20) – Mili se učí řídit

Johana učiní menší rozhodnutí. Je to Petr, nebo Martin?

Johana se zase setkává s Martinem tajně v jeho chatě u Pátkových. Tam se mu svěří, že je vlastně zamilovaná do obou. Jak to rozčísne Martin? Ten na to má jasný názor. 

Přístav II (20) – Johana je zamilovaná do obou
Přístav II (20) – Johana je zamilovaná do obou

Brutální hádka Petra a Johany

Johana strávila noc u Martina, Petr se vrátil o den dříve domů a očekával svou přítelkyni u něj v posteli. Když se ráno vrací Johana domů, Petr má jasnou otázku. Kde byla? 

 

Přístav II (20) – Hádka Petra a Johany
Přístav II (20) – Hádka Petra a Johany

 

Odvedení Romana policií

Romanovi vyprší lhůta k tomu, aby dívkám složil milion korun za to, že ho neobviní ze znásilnění. Roman si myslí, že je už všechno v pořádku. Druhý den na něj však čeká policie. Jak to dopadne dál. To už se dozvíte v dalším dílu Přístavu.

Drtina vymýšlí scénář
Autor: archiv Prima Drtina vymýšlí scénář

Podívejte se na další páteční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

reklama