Blondýna, nebo bruneta? Poznejte Marka Lamboru z Přístavu blíž!

Herec Marek Lambora v Přístavu hraje syna Radima Pátka a také nového nápadníka Johany Skálové. My jsme mu dali pár kvízových otázek "Buď/anebo". Jak dopadl?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II – Marek Lambora a osobní kvíz

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Marek Lambora představuje v seriálu Přístav studenta ČVUT, který se tak trochu zakoukal do místní dívky Johany Skálové. Johana však randí už nějaký ten pátek s Petrem Dvořákem, úspěšným muzikantem. A to je silná konkurence.

Ačkoliv Marek hraje poměrně svéraznou seriálovou postavu (a to má přece v genech), ve skutečnosti je to příjemný mladý muž, který si uvědomuje, že Martin Pátek je trochu frajírek, jenž si vezme to, co potřebuje. Budoucí právnička Johana je však něco, co si jen tak vzít nemůže...

Poznejte Marka Lamboru o něco lépe v našem kvízu. Marka můžete vidět nejen ve Vinohradském divadle, ale i v rámci vystoupení v jiných pražských divadlech.

Podívejte se na Přístav ve 20.15 již tento pátek!

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!