CELÁ SCÉNA: Radí, to bys byl kozlovrah!

V upoutávce na páteční Přístav většinu fanoušků zaujala hláška Mili, že pokud by Radim chtěl opravdu zabít kozla Oldu, byl by kozlovrah. Podívejte se tedy už dnes na celou humornou scénu s předstihem!
Přístav - Olda je kozel
Přístav - Olda je kozel
archiv Prima

reklama

Když se kozel Olda zničehonic ztratí z výběhu Přístavu, jsou všichni na nohách. Ze štamgastů z hospody se ihned stanou amatérští kriminalisté, kteří sbírají  důkazy kriminálního činu. Nikdo však neví, kam se Olda skutečně poděl.

Nikoho by totiž nenapadlo, že by Oldu mohl skutečně někdo ukrást. Přitom, co se kradení v Zátoce týče, všichni ví, na koho se obrátit. Radim Pátek je známá firma a ani tentokrát zcela nezklame. Kozel Olda je schovaný přivázaný za jeho chatou. A proč by zrovna Radim Pátek měl ukrást živé zvíře?

Přístav - Radim ukradl Oldu
Autor: archiv Prima Přístav - Radim ukradl Oldu

Svatba je svatba

Radim myslí dopředu a ví, že ta slíbená svatba s Milenkou bude něco stát. Tak se rozhodl Oldíka zužitkovat na klobásky a řízečky, aby byla svatební hostina co nejbohatší. Pátek si přitakáním na svatbu uvědomil, jak je Milenka v jeho životě důležitá, což se potvrdí znovu. Milena ho zachrání od totálního zavrhnutí  obyvately Zátoky. Což by se jistojistě stalo, kdyby se Olda našel až na talířích během jejich svatby.

Podívejte se na celou scénu, kterou jste mohli vidět v upoutávce na páteční díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Přístav (55) - upoutávka
Přístav (55) - upoutávka
Mili má velkou radost, že se bude vdávat
Autor: archiv Mili má velkou radost, že se bude vdávat

 

Celý díl Přístavu uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama