Co uvidíte v pátečním Přístavu? Mili se chce rozejít!

Postavy Přístavu jsou v poslední době v pořádné tenzi. Petra Dvořáka čeká náročný pohovor do rádia Song, kde by chtěl pracovat jako moderátor. Roman Mareš zůstal v Přístavu na všechno sám, Marek pomáhá v Praze Krupici zařídít si vlastní kadeřnictví. Co ještě uvidíte v 53. dílu tento pátek?
Mili je nešťastná z toho, že Radim chce prodat prstýnky
Mili je nešťastná z toho, že Radim chce prodat prstýnky
archiv Prima

reklama

Roman je ze všeho hodně přešlý, protože Přístav se po tuhé zimě začíná zase rozjíždět a má hodně zakázek během obědů. Marek se ovšem rozhodl pomáhat Krupici, která dala výpověď v pražském kadeřnictví, aby mohla pracovat už jen sama na sebe. Mareš tedy zůstal na všechno sám, v Přístavu mu pomáhá José a Mili stejně jako Tereza, která se do "dřevěné boudy" vlastně skoro už nastěhovala a zjišťuje, jak je v Přístavu šťastná i bez luxusního bytu a života ve velkoměstě.

Petr Dvořák do rádia

Petr, přítel Johany, se ve své hudební kariéře posouvá neustále kupředu. Několikrát týdně má koncerty a manager mu zajistil i pohovor do rádia Song, kde hledají moderátory. Petr se moc nepřipravuje, sází na svůj talent. V rádiu ho všakl dost překvapí, protože na pohovoru je s ním ještě tucet ambiciózních mladých mužů s většími zkušenostmi, než má on sám. Johana ho společně s Lukášem podporuje, pohovor však nedopadne tak úplně podle jeho představ.

Do Přístavu přijede sestřenice Terezy

Říkají ji Kobliha, protože je přijmením Koblížková a také je vdova. Ideální žena do Přístavu, kde je plno slaměných vdovců. Kobliha přijede pro právní pomoc od Terezy. A vzbudí tam pozdvižení. Jejím velkým koníčkem jsou totiž závody rallye. A nejen že má ráda auta, ale dokonce je umí i opravovat. Což obzvlášť Pepu Krupičku (Martin Zounar) nemůže nechat v klidu.

A bude mít velmi nešťastný úvod:)
Autor: archiv Prima A bude mít velmi nešťastný úvod:)

 

 

 

Mili řekne rázné ne!

Mili pláče kudy chodí, protože s ní Radim vůbec nemluví. Nehodlá jí odpoustit, že ho zostudila jako muže a požádala ho o ruku. Radim jí dokonce oznámí, že koupené prstýnky chce prodat Mírovi Šimáčkovi, který je bude na svatbu s Ivankou potřebovat. Mili je vzteky bez sebe. Den blbec ještě potvrdí ve chvíli, když ji Kobliha srazí autem a Mili spadne do bahna.

Mili se ale rozhodne, že si nic nenechá líbit a Radimovi to ještě pořádně natře. Změní Radim na svatbu názor? Nebo se s ním Mili opravdu rozejde?

To uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!