Další cover od Petra Lexy. Petr učí Johanu na zkoušku zpíváním!

Zpěvák Petr Lexa měl kdysi svoje kanály ny YouTube plné coverů slavných songů. V rámci své kapely SLZA všechny smazal, ale teď máte možnost si poslechnout další cover z dílny majitele dvou Slavíků.
Přístav - Johana a Petr
Přístav - Johana a Petr
archiv Prima

reklama

Petrova přítelkyně Johana je nervózní jako sáňky v létě. Čeká ji první a ještě k tomu náročná zkouška na vysoké škole jako studentku práv. Johana cítí velký tlak, protože její matka je soudkyně v Praze a všechny zkoušky ona sama vždy zvládala na jedničku.

Nepomáhá ani to, že Petr doma neustále zkouší hrát a zpívat a z vysoké školy utekl, co nejdříve to šlo. Petr se Johanu snaží uklidnit, ale nic nepomáhá. A pak ho napadne opravdu zajímavá učební pomůcka. Zahrát všechna skripta Johaně na ukulele.

Podívejte se na milou scénu Petra Lexy a Sandry Černodrinské, která hraje Johanu Skálovou.

Ještě vám prozradíme, že nakonec se Petrovi noc před zkouškou podaří Johanu trochu pobavit. Večer před zkouškou ji pozve na párty. Její matka to však jako velkou legraci nebere, je rozčílená, že je Johana tak nezodpovědná, málem to zkazí její společný večer s Romanem, který se rozhodl vzít si na pár dní volno.

Podívejte se na scénu ze středečního dílu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (40) - upoutávka

 

 

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

reklama

reklama