Do Přístavu připlujeme v pátek naposledy

Co uvidíte během posledního dílu Přístavu? Příběhy oblíbených postaviček ze Zátoky se uzavírají.
Přístav II (24) - upoutávka

reklama

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě v Přístavu?

Rozhodně se nemusíte obávat klidného večera, protože v Zátoce se pořád něco děje. Poslední díl Přístavu uzavře příběhy několika postav, které jste měli tak rádi.

Anča s Lindou prožijí perné chvilky, když se jim na procházce podaří ztratit kočárek s malým Pepou. Naštěstí je nablízku Ouško a nic vážnějšího se nestane. Ženské chystají v Přístavu bazar starého oblečení. Všechno skvěle klape, ale jen do chvíle, kdy se objeví Tanisha a odveze si Brauna domů. Lily ví, že tímhle její románek s bývalým manželem skončil. Ivana se dohodne se Šimáčkem na péči o Markétku. Johana si vyjasní situaci s Petrem. Tereza s Romanem si chtějí užít pár dní dovolené a odjíždějí zazimovat hausbót.

Přístav se loučí
Autor: archiv Prima Přístav se loučí

Johana se konečně odhodlá říct pravdu

Romanovi a Tereze konečně ulevilo, že už nemusí řešit soud, a rozhodli se udělat si delší výlet spojený se zazimováním hausbótu. To znamená jediné, Johana bude mít konečně volný dům, aby zde mohla být s Martinem. Martin se těší, ale Johana už nemůže vydržet dlouho lhát Petrovi.

Po druhé večeři (která proběhla poprvé u Martina Pátka) si Johana doma už nechce hrát na lhářku. V jedné stresové situaci se Petrovi přizná. Jak zareaguje Petr, jenž Johanu podvedl se svou novou managerkou?

Mili v bazaru sehnala skvělý kostýmek

Mili si hraje na modelku, protože v bazaru, který si vymyslela stará Braunovka, si koupila sexy kostýmek po Tereze Skálové, která v něm chodila do práce. Mili je naprosto nadšená, je to s největší pravděpodobností jeden z nejluxusnějších kousků. Kostýmek se líbí dokonce i Radimovi Pátkovi, který je konečně spokojený a Mili plánuje, kam všude si elegantní kostýmek vezme.

Podívejte se na poslední díl Přístavu na Primě už ve 20.15 tento pátek!

reklama

reklama