Do Přístavu připlujeme v pátek naposledy

Co uvidíte během posledního dílu Přístavu? Příběhy oblíbených postaviček ze Zátoky se uzavírají.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (24) - upoutávka

reklama

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě v Přístavu?

Rozhodně se nemusíte obávat klidného večera, protože v Zátoce se pořád něco děje. Poslední díl Přístavu uzavře příběhy několika postav, které jste měli tak rádi.

Anča s Lindou prožijí perné chvilky, když se jim na procházce podaří ztratit kočárek s malým Pepou. Naštěstí je nablízku Ouško a nic vážnějšího se nestane. Ženské chystají v Přístavu bazar starého oblečení. Všechno skvěle klape, ale jen do chvíle, kdy se objeví Tanisha a odveze si Brauna domů. Lily ví, že tímhle její románek s bývalým manželem skončil. Ivana se dohodne se Šimáčkem na péči o Markétku. Johana si vyjasní situaci s Petrem. Tereza s Romanem si chtějí užít pár dní dovolené a odjíždějí zazimovat hausbót.

Přístav se loučí
Autor: archiv Prima Přístav se loučí

Johana se konečně odhodlá říct pravdu

Romanovi a Tereze konečně ulevilo, že už nemusí řešit soud, a rozhodli se udělat si delší výlet spojený se zazimováním hausbótu. To znamená jediné, Johana bude mít konečně volný dům, aby zde mohla být s Martinem. Martin se těší, ale Johana už nemůže vydržet dlouho lhát Petrovi.

Po druhé večeři (která proběhla poprvé u Martina Pátka) si Johana doma už nechce hrát na lhářku. V jedné stresové situaci se Petrovi přizná. Jak zareaguje Petr, jenž Johanu podvedl se svou novou managerkou?

Mili v bazaru sehnala skvělý kostýmek

Mili si hraje na modelku, protože v bazaru, který si vymyslela stará Braunovka, si koupila sexy kostýmek po Tereze Skálové, která v něm chodila do práce. Mili je naprosto nadšená, je to s největší pravděpodobností jeden z nejluxusnějších kousků. Kostýmek se líbí dokonce i Radimovi Pátkovi, který je konečně spokojený a Mili plánuje, kam všude si elegantní kostýmek vezme.

Podívejte se na poslední díl Přístavu na Primě už ve 20.15 tento pátek!

reklama

reklama