Drak unesl Hanku do Přístavu. Co si řekne s Romanem?

Drak unesl Hanku v Praze a dovezl ji bez jejího souhlasu do Přístavu. O tom nevěděl ani Roman. Taková situace by mu mohla u soudu ještě přihoršit. Exkluzivní scénu si můžete přehrát už teď.
Přístav II (22) – Hanku unesli do Přístavu za Romanem

Jak se Hanka zachová?

Drak se rozhodl, že problémy Romana Mareše vyřeší. A jak je u Draka zvykem, trable řeší s vervou a naprosto nepromyšleně. To zažije tentokrát i Roman, který návštěvu Hanky rozhodně nečeká.

Roman bude muset v nejbližší době předstoupit před soud a zpovídat se z toho, zda znásilnil svou expřítelkyni Hanku. A co udělal Drak? Odvezl Hanku do Přístavu, aniž by o tom Roman věděl a postavil oba dva před hotovou věc. Musí si všechno vyříkat.

 

Vypadá to, že Hanka žalobu stáhnout nechce
Autor: archiv Prima Vypadá to, že Hanka žalobu stáhnout nechce

Hanka je nesvá a rozhodně to nevypadá, že by chtěla žalobu stáhnout. Drak všechno jen zhorší. Do takové situace přichází přítelkyně Romana, bývalá soudkyně Tereza Skálová, která nemůže uvěřit vlastním očím.

Bude zajímavé sledovat, jak se takové traumatické setkání podepíše na rozhodnutí Hanky.

Co dalšího uvidíte v pátek v Přístavu?

V minulé epizodě Přístavu Šimi zjistil, že Pátek měl kdysi něco s Vilmou, společně s Mili tak naplánují večeři, během které chtějí zjistit, jak to mezi nimi skutečně bylo. Radim a Vilma netuší, co se na ně chystá.

Manažerka Flusalka vyhodí Petrova manažera, aniž by o tom Petr cokoliv tušil. Na Petra si znovu brousí zuby. Petr stále ještě netuší, že jeho přítelkyně Johana tráví čas s dalším mužem.

A Pepa Krupička? Ten z malého Alfonse nespí. A stále si plete jeho jméno, Kobliha už to nesnese a začíná situaci řešit.

Pánové koukají na syna Krupičky
Autor: archiv Prima Pánové koukají na syna Krupičky

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

reklama