HLASOVÁNÍ: Měl by José bojovat o děti?

62. díl Přístavu ukázal, jak může být někdy život pořádně paradoxní. José měl jednu chvíli všechno. Velkou lásku, děti a najednou nemá naprosto nic. Olga se podle fanoušků seriálů zachovala strašně. Co by měl José dělat?
José a Olga mají nevyřešenou minulost
José a Olga mají nevyřešenou minulost
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

José dlouho bojoval o lásku Olgy (jejich ne-veselé začátky jste mohli sledovat už v seriálu Svatby v Benátkách). Olga dlouho nechtěla přiznat, že dvojčata jsou jeho, protože se bála, deset let je vychovávala sama. Krev si svou krev ovšem hodně rychle našla a děti Josého milovali, aniž by tušili, že José je jejich pravým otcem.

Pracovní cesta do Itálie však zhatila všechno. Olga zde potkala italského muže a rozhodla se v Itálii nastálo žít. José jí však nechtěl vydat děti, o které se staral jako rodič na mateřské dovolené. Olga je tedy tajně odvezla do Itálie. José se vrátil z Itálie s životem naruby. Nemá nic.

Co by měl José podle vás udělat?

 

Přístav - José Pivoda
Autor: archiv Prima Přístav - José Pivoda

 

Co by měl udělat Roman Mareš?

Přístav (54)
Přístav (54)

A co by měl udělat Roman Mareš, jehož byznys partner Marek Skála se nečekaně sebral a odjel do Prahy. Marek v podnikání nechal Romana samotného. José se mu nabízí, že by polovinu práce za Marka převzal.

Co by měl udělat?

 

Další díl Přístavu uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

CO UVIDÍTE TENTO PÁTEK V NOVÉM DÍLU PŘÍSTAVU? PODÍVEJTE SE NA UPOUTÁVKU:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (63) - upoutávka

 

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama

reklama