Jak pokračuje boj nejlepších kamarádů Marka a Romana?

Marek se dozvěděl, že Roman ho celou dobu společně s jeho manželkou podvádí. Reagoval velice cholericky a Romana vyhodil z Přístavu. Ti dva jsou však spolumajitelé hospody. Jak spolu teď budou fungovat? To uvidíte ve středu na Primě ve 20.15 v Přístavu!
Marek s Romanem plánují ruský večírek
Marek s Romanem plánují ruský večírek

reklama

Marek vyhodil Romana pryč, ten se ale nenechal odbýt. Do hospody Přístavu investoval dvakrát tolik peněz než exhokejka Marek Skála, Roman tedy zůstává. A v Přístavu se rozehrává boj mezi dvěma bývalými nejlepšími kamarády. Jak taková válka dopadne?

Do toho všeho se motají i jejich společné ženy. Krupice zatím netuší, že Marek všechno řekl Tereze a Tereza zase řekla všechno jemu. Krupice je z této informace velice zaskočená. Zajímavé je, že si nikdy nevšimla, že Roman má poměr s Markovou manželkou. Radí Markovi, aby byl v klidu.

Rozhovor mezi dvěma sokyněmi

Samotnou Pavlínu Krupičkovou však překvapí Tereza Skálová na zápraží své chatky v osadě. Krupice si zrovna užívá každý šluk z cigarety, aby se trochu uklidnila ze situace s Pepou. Ten ji neustále šikanuje svým dětinským chováním a využívá svých popálenin.

Tereza si chce o situaci, která vznikla mezi "čtyřkou ze Zátoky" promluvit. Nečekejte žádné padnutí kolem ramen. Vážnější debatu s polovytaženými drápy připravenými rovnou zaútočit už si představit nemůžete. Tereza překvapivě nabídla Krupici právní pomoc od právničky, která se specializuje na zastupování žen u rozvodů. Právnička zvaná "hyena" dokáže prý každého muže totálně oškubat. Přijme to Krupice?

 

Tereza podala žádost o rozvod
Autor: archiv Prima Tereza podala žádost o rozvod

 

Přístav na polovinu

Marek odmítá s Romanem mluvit, a tak Romanovi všechno vzkazuje přes okolí. Vznikají tak situace, kdy se štamgasti hodně baví. Hospoda se dokonce rozdělí na polovinu. Jednu polovinu obsluhuje Marek, tu druhou Roman, a štamgasti si půlku musí vybrat.

Pátek má po ptákách

Ouško přišel na další "levárnu" Radima Pátka, který si ve své chatce společně s Milenkou dělá ráj na zemi ve formě tropických teplot. Ouško řekne jasně Radimovi, že rozdíl mezi loňským a letošním rokem v elektřině Radim Pátek zaplatí. Partneři tak skončí společně s Erikou na chodbě Přístavu, kde je o dost tepleji než momentálně u nich doma.

Dr. Jonáš hraje Batmana
Autor: archiv Prima Dr. Jonáš hraje Batmana

U Jonášů to bude na Batmana

Arleta se dr. Jonášovi zmínila, že jejich sexuální život už není, co býval. Jonáš přibírá a je neustále unavený. Zubař hodlá bránit svou čest muže a rozhodne se jednat. Domů přijde v kostýmu Batmana a bude v posteli zachraňovat svou nebohou přítelkyni, která má volat o pomoc. Jejich erotické hrátky se však promění v pořádný trapas, kterému bude přihlížet celá hospoda.

Přístav uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

reklama

reklama