Jak vypadalo první střetnutí Josého a Olgy po "únosu"? Podívejte se na Prima Play

V pátek jste mohli vidět 60. díl Přístavu, který měl leccos naznačit. Jak to bude pokračovat mezi Markem a Krupicí, která je nespokojená v Zátoce? Co si řeknou José a Olga poté, kdy se vidí poprvé po obrovské hádce? Na celý díl se můžete podívat online v archivu Prima Play.
Jak to bude dál s Olgou a Josém?
Jak to bude dál s Olgou a Josém?
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu najdete vždy v našem internetovém online archivu Prima Play. Jak vypadal 60. díl?

José konečně po "dlouhém výletu" přivezl děti a sebe v pořádku. Jejich hádka s Olgou však pokračuje a José tvrdí, že mu na Olze už nezáleží. Olga má na srdci jediné, chce mít všechny svoje děti v Itálii. Ale to ji José rozhodně nechce dovolit.

Krupice má všeho tak akorát dost, s Milenkou se neustále hádá (těšte se na několik opravdu hodně vtipných scén s Mili Hrdou) a Marek si z ní a jejích zákaznic a zákazníků dělá legraci. Po hádce se zkrátka sbalí a odejde z Přístavu, vrací se do Prahy. Všechny trápí jedna jediná otázka: je ro rozchod?

Překvapení!
Autor: archiv Prima Překvapení!

Svatba Mili a Radima se blíží mílovým krokem. Mili si nacvičuje nástup během obřadu, ale zkouší si i přešité šaty. Dokonce i úspěšně vyřešila kousavou látku na šatech. Jsme zvědaví, jak tento božský nápad ocení Radim.

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu (13.5.):

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (60) - upoutávka
Milenka si bude zkoušet svatbu
Autor: archiv Prima Milenka si bude zkoušet svatbu

 

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE VIDĚT NA PRIMA PLAY ONLINE.

Další díl Přístavu uvidíte v pátek 20. 5. ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama

reklama