To je pořádná scéna! Johana nachytá Marka s Krupicí

Johaně se v momentě rozsypala celá její osobní základna. Její rodina se jí rozpadá pod prsty. Po zjištení, že maminka má poměr s Romanem, se přijela uklidnit do Přístavu, kde nachytala tátu s Krupicí. Podívejte se na scénu z pondělního dílu!
Přístav - Johana nachytá tátu
Přístav - Johana nachytá tátu
archiv

reklama

Johaně je sice přes dvacet let, ale co se týče rodinných záležitostí, je to stále dítě. Proto ji hodně ublížilo, když se dozvěděla, že její maminka chodí s Romanem. Co však netušila je, že její táta Marek Skála, majitel hospody Přístav, si začal něco s Krupicí. Ženou, která momentálně utíká od svého manžela.

Johana zpočátku nevěří svým očím, když uvidí tátu v něžném objetí s Pavlínou Krupičkovou. Udělá v pokoji pořádnou scénu. Krupici dokonce obviní z toho, že se jí všechno perfektně hodilo, když si Tereza začala s Romanem, a proto sbalila jejího tátu. Místní kadeřnice, která už plánuje svůj budoucí život jinde, se tvrdě ohradila.

Přístav - řekne Krupice pravdu?
Autor: archiv Přístav - řekne Krupice pravdu?

Její argumenty vůči Johaně však tak trochu mohou urazit city Marka.

Marek se momentálně cítí dost osamělý. Přišel o manželku a nejlepšího přítele v jeden den. Dcera je na něj naštvaná, a tak se upíná ke Krupici, která v Zátoce funguje hlavně jako "posluhovačka" pro nemocného Pepu. I na něj ovšem dojde.

 

Céčko má pro Marka zase několik rad
Autor: archiv Prima Céčko má pro Marka zase několik rad

 

Podívejte se na scénu z pondělního dílu Přístavu. Ten uvidíte ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama