Je těžké Milenku udržet na uzdě civilnosti, tvrdí Hrachovcová

Kateřinu Kairu Hrachovcovou můžete vidět na divadelních prknech hlavně v roli komických postav. Takovou komickou podivínku si dokonce zahrála i v seriálu Přístav. Kateřina tvrdí, že udržet její Milenu, partnerku Petra Čtvrtníčka, na uzdě uvěřitelnosti, je poměrně těžký úkol.
Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková)
Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková)
archiv Prima

reklama

Kateřina Kaira Hrachovcová je známá jako herečka a moderátorka, jež se rozhodně nebojí být spontánní. Její nekonvenční "střelenost" rozděluje diváky na tábor fanoušků a odpůrců. A Kateřina? Ta vyhrává na celé čáře, vede svůj život naplno, hraje, maluje a stará se o zvířata, kterých má kvůli manželovi - veterinářovi dost a dost.

Kateřina ztvárňuje v seriálu Přístav postavu Milenky Hrdé, něžné slepičky, která nade vše miluje svého partnera Radima Pátka (Petr Čtvrtníček). Ten k ní praktikuje hodně podivnou lásku, která je velice humorná.

Pokud se vcítíme do role herečky, musíme vzít potaz, že najít správnou a stále uvěřitelnou pozici Milenky, musí být strašně těžké, Kateřina to však vidí jinak:

       "Neřekla bych, že je na ní pro mě něco těžkého. Naopak, dostat takovou roli je pro herečku radost, moc příjemný herecký úkol. Milena je mým opakem, liší se ode mě na první pohled – má svůj atypický styl oblékání, dá se říct, že je jako od kolotoče.

S takovými rolemi se setkávám na jevišti, kde mám štěstí na komické figury, ale v seriálech nebo inscenacích jsem takto podobně stylizovanou postavu ještě nehrála. A právě ta stylizace mě na ní baví, i když není někdy jednoduché držet ji v hranicích autentičnosti."

 Podívejte se, jak by Kateřina svou postavu popsala sama:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav – Představení Milenky Hrdé

Chcete se podívat na scény Kateřiny, které hrála společně s Petrem Čtvrtníčkem?

Přístav - Petr Čtvrtníček s Kateřinou Kairou Hrachovcovou

VIDEO: Radim a Milenka! Dvojka k pohledání s Petrem Čtvrtníčkem a Kateřinou Kairou Hrachovcovou

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!