Johana už ví i o Markovi a Krupici. Utekla z domova

Středeční díl Přístavu ukázal Johance, že její intuice fungovala správně. Její maminka opravdu někoho má, ale co Johana netušila, je to, že má Romana. V Přístavu pro změnu nachytala svého tátu s Krupicí. A to už je pro ni opravdu silná káva. Co uvidíte v pondělním dílu?
Přístav - Johana
Přístav - Johana

reklama

Johana netušila, že její maminka chodí s její bývalou láskou, do které se zamilovala během léta na brigádě v Přístavu. Roman svým charismatem pomotal hlavu dvacetileté Johaně. Tereza se právem obávala momentu, kdy bude muset dceři prozradit, že chodí s Romanem. Nemluvě o tom, že její táta už má také náhradu. Johana o ničem netušila.

Krupice jako zlatokopka?

Johana je po zjištění aférky mezi Terezou a Romanem pořádně naštvaná, a proto odjede za tátou do Přístavu. Toho však nachytá s Krupicí v něžném objetí. Studentka práv nemůže uvěřit svým vlastním očím. Celý její dosavadní život je podle ní v troskách. Johana se chová poněkud dětinsky a udělá scénu Krupici s Markem. Krupici dokonce obviní z toho, že se jí všechno perfektně hodilo, když si Tereza začala s Romanem, a proto sbalila jejího tátu. Krupice se proti tomuto nařčení tvrdě ohradila.

Johana se rozhodla, že s lidmi, kteří jí ustavičně lžou, nechce být v jedné místnosti, a utekla pryč. Marek s Romanem si nejdříve myslí, že se šla jen uklidnit na čerstvý vzduch, ale Johana nebyla celou noc doma. Tereza o ni má společně s Petrem strach z Prahy, i když vůbec netuší, co se stalo v Přístavu.

Céčko a jeho přítelkyně se vrací
Autor: archiv Prima Céčko a jeho přítelkyně se vrací

Céčko se vrací se staronovou přítelkyní

Céčko se vrací na víkend se svou bývalou blonďatou milenkou, která ještě neopustila představu, že si v Zátoce pořídí s Céčkem novou chatičku. V Přístavu se jí moc nelíbí a neustále si stěžuje, a tak se rozhodne jednat. Ptá se místní Braunovky, zda neví o nějaké chatě na prodej. Ivana ji jako vědma poradí chatu Krupičkových, prý se budou co nevidět rozvádět. Krásná blondýna však u Krupičkových rozpoutá další bitku.

Pepa je prozrazen

Krupice má Pepy plné zuby, začíná znovu plánovat svůj budoucí život v Praze. Má zařízené kadeřnictví a pomalu bude shánět garsonku. Marek ji prosí, aby nikam neodjížděla, ale to Pavlína Krupičková udělat nechce. Krupice u osamělého Marka stráví noc, když se vrací, nachytá Pepu, jak stojí u ledničky a stěžuje si, že v ní nic není. Stal se zázrak, že Pepa zničehonic může stát na vlastních nohou? Krupice se rozhodne sbalit všechny věci a od Pepy odejít.

Její stěhování však rozhodně nebude bez problémů. Pepa udělá všechno pro to, aby jí v tom zabránil.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

reklama

reklama