Kdo se stal v pátek kozloteriánem? Podívejte se na 55. díl Přístavu na Prima Play!

V pátek jste mohli vidět 55. díl Přístavu, kde Mili zachraňovala Oldu, plánovala svatbu a hubovala Radimovi. Pokud jste Přístav nestihli, můžete ho sledovat online na Prima Play, nebo ve středu v 17.25 na Prima Love.
Přístav uvidíte už dnes! Milenka chce požádat Radima o ruku
Přístav uvidíte už dnes! Milenka chce požádat Radima o ruku

reklama

Štamgasti hospody Přístav sbírají důkazy o zmizení Oldy. Kozel Olda bydlel vedle v Přístavu, kde měl malý chlívek, ale většinou byl ve výběhu. Najednou se po něm slehla zem. Štamgasti nakonec vyburcují i Ouška, opravdového kriminalistu, aby jim s pátráním po miláčkovi pomohl. Už teď vám můžeme prozradit, že Olda se najde a poměrně blízko Přístavu.

55. díl Přístavu můžete sledovat TADY

Mili je celá natěšená na svatbu, kterou Pátek konečně odsouhlasil. Radim nakázal Mileně, aby si vypůjčila šaty od Ivanky Braunové, ale Milence se její šaty nelíbí. Chce nové svatební šaty. Jak to ale zařídit u Radima?

Celý Přístav se připravuje na tombolu a lovecké hody a Tereza se společně s dětmi Drozdových snaží vybírat věci do tomboly. Pepa Krupička má však na Terezu políčeno, protože ji už dlouho prosí o telefoní číslo na její sestřenici. Dá mu Tereza konečně číslo?

 

Přístav (55) - upoutávka
Přístav (55) - upoutávka

 

Většina diváků a divaček také velice zmátla scéna, kdy mladá Johana říká své matce, že má pro ni oznámení. Všichni si myslí, že je Johana těhotná...

Na všech 55 dílů Přístavu se můžete podívat na Prima Play.

Pokud dáváte přednost televizní obrazovce více než monitoru, opakování Přístavu uvidíte každou středu v 17.25 na stanici Prima Love.

reklama

reklama