Kdy natáčení potrápí i zkušené herce? Když se musí koupat v zimě!

V Přístavu se stává tradicí, že se v řece, která je coby kamenem dohodil, někdo z herců vykoupe. Někdy chtěně, jindy nechtěně. Seriál se začal natáčet v půlce léta, a tak nějaké to koupání nevadilo, scénář se však na počasí neptá, a tak herci někdy tak trochu mrznou ve vodě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav - Martin Dejdar ve vodě

reklama

Jestli divák Přístavu něco právě teď ocení, je to uvolněná letní atmosféra, která se právě klube do prvních ranních mrazíků, hustou mlhou nad řekou a prvními svetry. Zatímco my příběhy Zátoky sledujeme v teplých ponožkách s kakaem v ruce, herci se koupají v řece.

Přístav se začal natáčet v půlce července, kdy panovala po celé České republice neuvěřitelná horka, zchladit se v řece a ještě pracovat byl tak vlastně dar od boha. Jenže letní atmosféra se musela hrát i ve chvíli, kdy tak hezky nebylo. Přišly první mrazíky, zataženo a studený vítr. I v tomto momentě musí herci nastoupit jako uvolnění plavci před kameru.

Ptali jsme se Martina Dejdara v jakých podmínkách se natáčela scéna, kdy zachraňuje Jitku Schneiderovou, která se pořezala ve vodě.

reklama

reklama