Kozel Olda se ztratil z Přístavu. Uhádnete, kdo ho má na svědomí?

Kozla Oldu získal Marek Skála jako výhru v tombole. Olda si získal srdce všech obyvatelů, ale nakonec se ztratil. Po Oldovi se vyhlásilo pátrání a my se brzy dozvíme, kdo ho ukradl. Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu ve 20.15 na Primě?
Přístav - stane se koza součástí hospody?
Přístav - stane se koza součástí hospody?
archiv Prima

reklama

Samozvaní kriminalisté, štamgasti hospody Přístav, sbírají důkazy o zmizení Oldy. Olda bydlel vedle v Přístavu, kde měl malý chlívek, ale většinou byl ve výběhu. Najednou se po něm slehla zem. Štamgasti nakonec vyburcují i Ouška, opravdového kriminalistu, aby jim s pátráním po miláčkovi pomohl. Už teď vám můžeme prozradit, že Olda se najde a poměrně blízko Přístavu.

Mili je celá natěšená na svatbu, kterou Pátek konečně odsouhlasil. Radim nakázal Mileně, aby si vypůjčila šaty od Ivanky Braunové, jež si je ušila pro svou vlastní svatbu se Šimáčkem. Milence se ale její "obyčejné" šaty nelíbí – potřebovala by nějaké s kamínky, pořádnou vlečkou a hodně volány. Milenčin styl však není styl Ivany, která ji následně odkázala do rukou jiné švadleny. Radim nakonec svolí k tomu, aby si šaty jeho budoucí nevěsta nechala ušít, ale musí mu peníze za svatební šaty splatit do poslední koruny.

Mili bude také tou, která najde kozla Oldu mečícího za jejich chatou, dojde jí, že za vším stojí Pátek. Radimovi pořádně vyčiní, ale Radim má důvod. Z Oldy chce udělat jelítka a hostinu na jejich svatbu.

Hostina a tombola

Přípravy lovecké hostiny ze sraženého divočáka vrcholí. V kuchyni Přístavu to vře, protože Milenka chce být šéfovou kuchyně, jak jí říká Tereza Skálová, ale v kuchyni se objeví i dr. Jonáš. Ten už své kulinářské schopnosti v Přístavu předvedl a chystá se znovu, což se Milence vůbec nelíbí. Jenže dr. Jonáš ji rychle přemluví. Víte čím?

Mili má velkou radost, že se bude vdávat
Autor: archiv Mili má velkou radost, že se bude vdávat

 

Petr má před pohovorem, Johana chce oznámit něco matce

Petr se stále připravuje na pohovor moderátora rádia Sing, pomáhá mu starší Braunová. V posledním kole pohovoru jsou už jen tři adepti, ale všichni mají větší zkušenosti než sám Petr. Ten sice vystupuje pravidelně na pódiu, ale mluvit dobře stále neumí, nemluvě o praxi v rádiu. Vypadá to s ním bledě. Bledá bude i Johana, jež musí doma něco velkého oznámit. Nechte se v pátek překvapit čím.

Krupička chce stále číslo na sestřenici Terezy
Autor: archiv Krupička chce stále číslo na sestřenici Terezy

Krupička loudí číslo

Tereza Skálová společně s dětmi Drozdových chodí po Zátoce a vybírají věci do tomboly. Pepa Krupička má sice plný sklad různých objektů a rád přispěje, ale pak ho napadne, že jeho dary mohou fungovat i jako skvělá výměna informací. Sestřenice Terezy, která jezdí ralley, ho totiž opravdu okouzlila, Pepa o ní mluví, kudy chodí. Když Terezu požádal o telefonní číslo, nechtěla mu ho dát. Co kdyby nějakou věc do tomboly vyměnil za tak drahou informaci jako je číslo Koblihy?

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

reklama

reklama