Marek se přijede omluvit, ale Roman chce Přístav prodat

Nechal v tom samotného Romana. Takový mají obyvatelé Zátoky pocit, když se dozvěděli, že Marek Skála prodal svůj podíl a nikomu nic neřekl. Roman je pořádně naštvaný a Marek to nebude mít lehké. To všechno uvidíte v pátek v druhé řadě seriálu Přístav ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II II (2) - upoutávka

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

V prvním dílu druhé řady jste se dozvěděli něco, co muselo vrtat všem hlavou. Adam Drak měl klíče od hausbótu, protože ten i hospodu koupil od Marka Skály. Roman je v šoku… Jak to Marek Skála jen mohl udělat?

Roman chce hospodu prodat

I když se to dalo čekat, Marek vždy rád sklouzával do zkratkovitého jednání ve chvíli, kdy to mělo pomoci jemu samotnému. Marek se musí vrátit do Přístavu, aby mohl všechno vysvětlit. Roman s Josém zpočátku nechtějí nic slyšet, ale i tak si vyslechnou příběh Marka, jak se potkal právě s Drakem ve chvíli, kdy nutně rychle potřeboval peníze. Drak mu je vysázel, jak se tak říká, na dřevo. Roman však nechce o Drakovi jako spolumajitelovi nic slyšet, hodlá svůj podíl prodat a pronajnout si hospodu znovu, už jen na sebe.

O to větší zklamání mu přichystá Tereza, když se Roman náhodou dozví, že jeho přítelkyně o všem věděla. Radila Markovi právně, jak prodat hospodu. Roman schválně tu noc nepřijde domů.

Radim dostavěl své veledílo

Rozhodně veseleji je u Pátků, kde probíhá inaugurace. Radim dostavěl ložnici snů a přinese Milence až do kuchyně pozvánku na "ložnicovou vernisáž". Ložnice má i několik vychytávek, která pobaví celou Zátoku. Schválně, uhodnete, co to znamená, když celá chata Pátkových bliká červeně? Mili je nadšená a nazve svého manželka "elektrogenitálem". První noc v nové posteli však bude náročnější, než by sama čekala.

Konečně uvidíte hotové dílo Radima!
Autor: archiv TV Prima Konečně uvidíte hotové dílo Radima!

Kobliha pláče a Tereza se svěřuje

Kobliha je v pátém měsíci a Krupička se o ni stará naprosto ukázkově, nejraději by však byl, kdyby byla jeho těhule ve vakuu, aby se jí a dítěti nic nestalo. Těhotná knihovnice se nudí a zároveň s ní pěkně cloumají těhotenské hormony, stále pláče a Pepa neví, co s ní má dělat.

Naštestí ji z nudy vytrhne Tereza Skálová, její sestřenice, která má momentálně problémy nejen s Romanem, ale ještě k tomu i v práci. Šéf si na ni zasedl, práci, kterou milovala, právě teď nenávidí a Roman jí nechce odpustit, že mu nic neřekla, když se s ní Marek radil o tom, jak prodat hospodu.

José žárlí na Ivanu a Šimáčka

A spokojený je konečně i Šimáček, kterému Marta zase jednou hodila záchranné lano. Jeho matka mu koupila malou chatku, aby nemusel přebývat v autě. Do chaty se zašla podívat i Ivana Braunová, což ihned chlapi z hospody oznámili Josému. Ten šíleně žárlí.

Více uvidíte na Primě tento pátek ve 20.15 v Přístavu.


reklama

reklama