Martin Dejdar lituje kostymérky Přístavu. Proč?

Přátelství mezi Romanem (Filip Blažek) a Markem (Martin Dejdar) v seriálu TV Prima Přístav poslední dobou moc nefunguje. Roman je v hospodě sám a o Markovi nemá žádné zprávy. Tak se za ním vydá do Prahy, aby si všechno vyříkali. A při tom nedojde na pěsti, ale na nudle.
Rozhodne se vrátit tam, kde vyrůstal
Rozhodne se vrátit tam, kde vyrůstal
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Roman má právo být naštvaný. Kde jsou Markovy sliby, že hospodu povedou spolu. Tak se Roman rozhodl, že si s Markem všechno vyříká. A rozhovor se trochu zvrtnul, došlo na rvačku a na konec taky na nudle. Johana (Sandra Černodrinská), která byla svědkem jejich potyčky, na ně v jednu chvíli chrstla vodu z hrnce i s nudlemi, který stál na sporáku.

Seriálová Johana jako žena činu!

„Na tuhle scénu jsem se docela těšila. Bavila jsem se už při zkoušce, kdy jsem nudle vylévala jen na oko. Pak jsem prostě vzala hrnec a chrstla to na ně. A měla jsem co dělat, abych se nezačala smát moc brzo, než režisér řekl stop,“ popisovala Sandra Černodrinská.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (64) – Rvačka

 

Martin Dejdar nelituje sebe, ale své kolegyně se zeriálu

„V seriálu už jsem zažil leccos – skákal jsem několikrát do vody, hasil jsem požár, krmil kozla, teď mi Sandra hodila nudle na hlavu. Mně to nevadí, ale největší ´radost´ mají z těchto scén vždycky kostymérky,“ řekl Martin Dejdar.

Budou z Marka a Romana zase parťáci jako dřív?

 

Marek se objeví u Johany
Autor: archiv Prima Marek se objeví u Johany

 

 

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

 

reklama

reklama