Martin položí Johaně zásadní otázku, na kterou neumí odpovědět. O co jde?

Zamilovaná dvojice Martin s Johanou spolu zase tráví čas a během řeči přijde téma, které je pro Martina Pátka dost důležité. Johana však neví, co má odpovědět. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (21) – Martin chce prodat auto kvůli Johaně

reklama

Johana Skálová se v minulém dílu vyjádřila tak, že miluje oba dva chlapce. Jenže muzikant Petr má momentálně dost napilno a programátor Martin Pátek na mladou právničku dost tlačí. Jak to všechno s Johanou a jejím vztahem dopadne?

Martin má pro Johanu novinku, hodlá totiž prodat starou dodávku, aby mohl koupit nové auto. Johana je trochu smutná, protože ve staré dodávce spolu s Martinem prožili hezké chvíle. Martin ji však vysvětluje, že by v dodávce v zimě kromě romantických chvilek také nejspíš umrzli.

Téma, o kterém se nemluví

Během jejich zamilované komunikace přijde na řadu ale i neoblíbené téma jménem Petr. Johana je zkrátka přesvědčená, že Petrovi svým milostným románkem s Martinem, příliš ublíží a momentálně nemá odvahu Petrovi, který právě prožívá splnění pracovního snu, cokoliv řici.

V pátečním dílu se ale Petr dozví alespoň to, že Martin Pátek bude Johanu vozit svým autem do školy, kterou má v Praze. Ačkoliv rozhodně neskáče radostí, překvapivě s tím souhlasil.

Martin si chce pronajmout ložnici
Autor: archiv Prima Martin si chce pronajmout ložnici

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!