Milenka chce, aby se lidé chovali mravózně. Johana to rozhodně nesplňuje!

Milena Pátková viděla z okna, jak se Johana k ránu vypotácela polonahá z dodávky Martina Pátka. A rozhodla se jí pořádně vyčinit. Podívejte se na povedenou scénu z pátečního dílu Přístavu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (11) – Mili chce, aby se lidi chovali mravózně

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili Pátková byla se svým manželem Radimem v ložnici (a tentokrát neblikali), když zahlédla, jak se brzy k ránu potácí z dodávky Martina Pátka Johana. Mili nejdříve nevěřila svým očím, ale rozhodla se k jednání Johany postavit čelem a všechno jí pořádně vyčíst. Radim má radost, protože právnička v rodině se vždycky hodí!

Takhle se chová žena, která chodí s budoucí hvězdou, jež se možná stane novým Medvěděm (pardon, Nedvěděm!)? Johana zprvu netuší, jak na všechno reagovat, ale snaží se domluvit Milence, že se synem Radima Pátka rozhodně nespala. Ačkoliv sama neví, co si o celé noci může myslet.

Celý díl můžete vidět na Prima PLAY.

Podívejte se na Primu už tento pátek, kde ve 20.15 uvidíte nový díl Přístavu!

Uložit

Uložit

Uložit

reklama

reklama