Mili dává výpověď z Přístavu kvůli Drakovi!

Co uvidíte v premiérovém dílu Přístavu tento pátek? Veškeré jistoty se bortí ve chvíli, kdy Mili dává výpověď z Přístavu po opravdu ošklivé hádce s Drakem. Co si počne Přístav bez Mili? A co dalšího uvidíte v pátek ve 20.15?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (8) - upoutávka

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili musí zase natáčet svoje youtube videa, která měla obrovský úspěch. Vaření lidi zajímá, jenže je zajímá v pořádné kuchyni, kterou Mili doma s Radimem rozhodně neoplývá. Mili tedy bude muset porušit rázný zákaz Draka o natáčení v kuchyni Přístavu. S Martinem se proplíží do kuchyně a natáčí recept na moravské vrabce. Jenže po pečení je nachytá Drak, který se o půlnoci vrací od jedné ženy... a oheň je na střeše!

Mili dává výpověď

Po ošklivé hádce, která nenechala spát ani Draka, se Mili druhý den vrací do Přístavu a Draka ani nepozdraví. Ve dveřích se s ním pohádá znovu před celou hospodou. Mili uráží Draka, Drak uráží ji. Atmosféra je už tak vyhrocená, že se Mili rozhodne udělat razantní řešení – dává výpověď. Uplakaná jde za Pepou, kde se mu svěřuje, že místo kuchařky z Přístavu z ní bude internetová hvězda.

 

Radi a Mili
Autor: archiv Prima Radi a Mili

 

Internet je však nevyzpytatelný a Mili se bude ještě hodně divit.

Vilma zamává (nejen) s Šimim

José už pomalu ale jistě shání Šimimu novou ženu, aby už dal konečně pokoj na pláži u Přístavu všem děvčatům, kterým nabízí službu namazání opalovacím krémem. Na pláži se ale potká s divokou Vilmou, která čeká na opravení auta u Pepy Krupičky. A vypadá to, že mezi Šimim a Vilmou křísla jiskra, která by mohla rozohnit i klidného Míru.

Tereza se vrací do práce

Tereza skončila neschopenku dobrovolně a rozhodla se, že už je čas vrátit se na soud. Roman není rozhodně nadšený, ale nechce Terezu nutit. Po prvním dni v práci je však Tereza stejně zničená jako v nemocnici. Bude muset vymyslet jiné řešení...

Přístav uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15!

reklama

reklama