Mili dělá Radimovi modelku. Co na to říká Radim?

Mili si vybrala v bazaru v Přístavu jeden fešný kostýmek paní právničky a bývalé soudkyně Terezy Skálové. Je nadšena a dělá Radimovi modelku. Podívejte se na exkluzivní scénu z posledního dílu Přístavu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (24) – Mili modelka

reklama

Mili je stará známá fintilka Přístavu a na svém zevnějšku si jako správná žena vždy zakládala. Její hádky s bývalou manželkou Pepy Krupičky ohledně šatů a vkusu byly po celé Zátoce opravdu slavné.

Mili si tak před Radimem hraje na modelku, protože v bazaru, který si vymyslela stará Braunovka, si koupila sexy kostýmek po Tereze Skálové, která v něm chodila do práce. Mili je naprosto nadšená, je to s největší pravděpodobností jeden z nejluxusnějších kousků. Kostýmek se líbí dokonce i Radimovi Pátkovi, který je konečně spokojený, a Mili plánuje, kam všude si elegantní kostýmek vezme.

Co na to řekne Mili, až se to dozví?
Autor: archiv Prima Co na to řekne Mili, až se to dozví?

Co uvidíte v posledním dílu Přístavu?

Anča s Lindou prožijí perné chvilky, když se jim na procházce podaří ztratit kočárek s malým Pepou. Naštěstí je nablízku Ouško a nic vážnějšího se nestane. Ženské chystají v Přístavu bazar starého oblečení. Všechno skvěle klape, ale jen do chvíle, kdy se objeví Tanisha a odveze si Brauna domů. Lily ví, že tímhle její románek s bývalým manželem skončil. Ivana se dohodne se Šimáčkem na péči o Markétku. Johana si vyjasní situaci s Petrem. Tereza s Romanem si chtějí užít pár dní dovolené a odjíždějí zazimovat hausbót.

Podívejte se na poslední díl Přístavu na Primě už tento pátek ve 20.15!

reklama

reklama