Mili má inteligenci 110 stupňů. Podívejte se na vtipnou ukázku!

Všichni víme, že Milenka Pátková má svou hlavu. Podívejte se na scénku z pátečního Přístav, která je enormně vtipná. Zkrátka celá Mili...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (21) – Mili má inteligenci 110 bodů

reklama

Milenka Pátková je známá tím, že má ráda cizí slova a všechny si je pamatuje dokonale. Někdy s tím má ale problémy. Nedávno jsme sestavovali Milenčiny nejlepší a nejvtipnější scény, které najdete tady.

Jak Mili spadl krystal ze srdce?

A tady najdete všechny její nejlepší hlášky

Podívejte se i na další oblíbené scény Mili i tady

A podívejte se na další povedenou scénu, kterou uvidíte tento pátek. Mili totiž zhodnotila svoje IQ. A prý má 110 stupňů, ale Radim ji naštěstí opravil. Prý má totiž 110 bodů.

Mili má momentálně ale jiné problémy. Nechce, aby její manžel svému synovi pronajal její luxusní ložnici, kterou si tak vysnila. Jenže Martin chce platit za jednu místnost tři tisíce korun a Radim je rozhodnutý, že ložnici pronajme.

Martin si chce pronajmout ložnici
Autor: archiv Prima Martin si chce pronajmout ložnici

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!