Mili musí začít v Přístavu vařit zdravě. Přijede i Pohlreich?

Letní atmoséféra se nese celým Přístavem, a tak se nový majitel hospody rozhodl, že se bude vařit lehce a zdravě. Jenže Milenka umí jen českou klasiku. Schyluje se ke zdravotní katastrofě... Co dalšího uvidíte na Primě v pátek ve 20.15?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (6) - upoutávka

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Drak si umane, že i vesnická hospoda by měla nabízet zdravá a moderní jídla. Milenina tradiční kuchyně je podle něj out. Mnohem víc out je ale Milenina snaha podle receptu navařit něco moderně zdravého. Na internetu ji Martin, syn Radima, najde zdravé recepty a Mili začne v kuchyni se zdravými ingediencemi (které překvapivě neumí ani vyslovit) bojovat. Drak ji nenechá chvíli vydechnout. Štamgasty Přístavu tak čeká nažloutlá zdravá koprovka. Nikomu nechutná a Roman s Drakem se pořádně pohádají. Mili nakonec zase skončí uplakaná ve špajzu.

Terezu nemocnice neomluví

Tereza je v nemocnici, ale šéf Hájek ji stejně uhání. Roman zjišťuje, že kromě něj o Tereziných problémech věděl skoro každý. O tom, že se něco děje s Terezou věděla jak její sestřenice Kobliha, která ještě sama poradila Tereze, ať se Romanovi nesvěřuje, protože ji bude považovat se svými starostmi za starou, ale i Petr, přítel Tereziny dcery.

 

Mili zkouší kokosový olej s Etikou
Autor: archiv Prima Mili zkouší kokosový olej s Etikou

 

Ten Romanovi vysvětlí, že má z Terezy respekt, ona sama mu zakázala o jejích problémech s Romanem mluvit. I tak je Roman pořádně vytočený. Tereza stále leží v nemocnici se selháním organismu z přepracování.

Kobliha uplácí Mili

Přehnané opatrování těhotné Koblihy Pepou stále pokračuje, ale Kobliha na svého partnera vymyslela pořádnou lest. Jestli někdo nesnáší nepracovat, tak je to právě ona.  Pepa jí však všechno zakázal, a tak se rozhodla uplatit Milenku Pátkovou, aby mohla pracovat za ni. Mili totiž chodí zákaznicím Pepy mýt auta, aby byl jeho servis kompletní. Kobliha chce auta mýt místo Mili, zatímco ta by se válela u nich doma a četla časopisy. Za odměnu by ještě dostala stejné peníze nejen od Pepy, ale i od Koblihy.

Takovému obchodu šetřivá Mili samozřejmě neodolá!

Podívejte se na další dobrodružství z Přístavu už tento pátek ve 20.15!

reklama

reklama