Mili začíná natáčet vařící videa na internet! Bude z ní vlogerka?

Drak se chystá kuchařku Mili Pátkovou z Přístavu vyhodit, protože neumí vařit zdravá jídla. Nevlastní syn Mili, Martin, však své maceše poradí skvělý nápad. Ať natáčí videa o vaření na Youtube! Co dalšího uvidíte na Primě tento pátek ve 20.15?
Videa Milenky mají na internetu úspěch
Videa Milenky mají na internetu úspěch
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili Pátkové hrozí v Přístavu vyhazov. Drak ji už dál nechce platit, protože Mili Pátková podle něj neumí uvařit jídlo, které je momentálně in. Zdravé a bio jídlo ovšem odmítají i místní štamgasti. Přesto by se měla Mili poohlížet po jiném místě, protože je vidět, že ji Drak v Přístavu nechce.

Martin, syn Radima Pátka, který studuje ČVUT a vyzná se v počítačích, ji nabídl, aby natočila youtube videa o vaření české klasiky, což jde samozřejmě Mili nejlépe. Natáčení je hodně zábavné - Mili se snaží správně artikulovat a popisovat všechny kroky. V tom je vyruší i Drak, který si rozhodně nepřeje, aby se u nich v kuchyni natáčelo.

Mili během prvního natáčení dokonce dokáže popsat Martinovi, jak se s Radimem, jeho otcem, dali s Mili dohromady. Už teď vám můžeme prozradit, že to byla vesnická romance jako vyšitá!

 

Mili má z prvního videa obrovskou radost!
Autor: archiv Prima Mili má z prvního videa obrovskou radost!

 

Vyměklí rodiče

Takoví jsou Pepa s Koblihou, kteří zjistí, že jejich náctiletá Anča se poprvé zamilovala na táboře. Momentálně si jejich dcera přeje, aby za ní její milý přijel, spal by ve stanu na zahradě. Pepa se s tím, že jeho nevlastní dcera vyrostla tak rychle, těžce smiřuje. V Přístavu tak přijde řeč i na to, kdy muži ze Zátoky ztratili panictví. A to bude velice zajímavá diskuze!

Tereza se vrací z nemocnice

Tereza se konečně mohla vrátit z nemocnice domů. Roman se o ní vzorně stará a je šťastný, že má Terezu doma. Dokonce jí i zamkl pracovnu, aby pár dní nemohla pracovat. Do Zátoky za ní přijede i šéf, jenž očekává, že Tereza bude znovu pracovat, a to nejlépe hned.

Během jeho návštěvy se ve dveřích domu objeví také Drak s květinou. Stále nedostal z hlavy, že přemluví Terezu, aby jeho případ vzala a soudila ho k jeho prospěchu. Tereza vše rázně odmítá. A Drakovi začíná docházet, že tady neuspěje.

Podívejte se na Přístav už tento pátek ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama