Na Draka z Přístavu prasklo tajemství! Podívejte se na Primu PLAY!

Nestihli jste páteční Přístav a jeho premiérové díly? Vždy se můžete podívat na díly, které jste neviděli v našem online archivu na Primě PLAY. O co jste přišli?
Do Přístavu přijíždí neznámý muž se jménem Adam Drak
Do Přístavu přijíždí neznámý muž se jménem Adam Drak
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Adam Drak je pořád pro většinu obyvatel velká neznámá. Podívejte se na další díl druhé série, kterou můžete sledovat každý pátek večer na Primě.

S příchodem Adama Draka rozhodně přichází další překvapení a další problémy. Tereza zjistila, že její nový soudní případ je právě Adam Drak. Drak napadl brutálně policistu, ale on sám to bere na lehkou váhu, nevěří, že by mohl skončit ve vězení. S mastnou pokutou počítá. V jeho parťákovi v podnikání to však vyvolá otázky. Co ještě o Drakovi neví?

Radim počítá a počítá
Autor: archiv Prima Radim počítá a počítá

Drak si zavařil i jinak

Když jde o ženy, Drak se zkrátka neudrží, což mu jako spolumajiteli hospody nahrává do karet. Každý den potkává nové a nové ženy, které jsou okouzleny jeho prvotní profesí – herce z reklamy. Drak tak dostává kvůli své slávě tak trochu všechno zadarmo, jenže u Milenky Pátkové drsně narazí.

Když se v něm probudí mužské vášně v kuchyni, kde Mili zrovna pracuje s masem, Mili má pro strach uděláno, takže se brání. Drak si odnáší bouli na hlavě a Mili pocit toho, že se stala obětí terorismu, rasismu a sexismu.

Premiérové díly Přístavu můžete vidět ve 20.15 na Primě.

Jak si užijí novou ložnici?
Autor: archiv Prima Jak si užijí novou ložnici?

 

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!