Nejlepší scéna z 81. dílu Přístavu: Mili rozhazuje elektrické kachny do řeky! Zapomněla na kotvu...

Žít s Radimem Pátkem, starým známým ze seriálu Přístav, nemůže být nic lehkého. Hlavně jeho vychytávky, jak ušetřit co nejvíce peněz nebo jak si usnadnit práci, dávají obyvatelům ze Zátoky zabrat. Nejhůře je na tom však Milenka, jeho manželka. Podívejte se na povedenou scénu z pátečního dílu.
Pátkovi budou lovit ryby
Pátkovi budou lovit ryby
archiv Prima

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Nestihli jste páteční díl Přístavu? Podívat se na všechny díly můžete na Primě PLAY (viz nahoře). Herecká dvojice Kateřina Kaira Hrachovcová a Petr Čtvrtníček jsou v soukromí nejen dobří přátelé, ale hlavně skvěle sehraná dvojice.

Ukotvení bez kotvy

V 81. dílu Přístavu jste slavnou dvojici mohli vidět v několika komediálních scénách, kde se rozhodli přijít na kloub masovému rybaření bez většího úsilí. Hlídač nedalekého vrakoviště na to jde přes elektřinu a Milenka mu musí pomáhat. Do řeky má naházet umělé kachny, které mají elektrody, jež by měly plovoucí rybu zabít.

Jenže Milenka je z celého konání nesvá, protože tuší, že Pátek zase vymyslel další habaďuru. A tak třeba vyhodí kotvu, která však není připevněná, ale raději se na celou scénu podívejte už teď:

Proč se Krupice vrátila?
Autor: archiv Prima Proč se Krupice vrátila?

 

Další díl uvidíte na Primě v pátek večer ve 20.15.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

reklama