Nestihli jste páteční Přístav? Na Primě PLAY uvidíte vtipné scény dvojice Hrachovcová – Čtvrtníček

Pokud jste nestihli páteční Přístav (díl č. 81), můžete se na něj a na další díly tohoto seriálu podívat v našem online archivu na Primě PLAY. V tomto dílu jste totiž přišli o několik komediálních scén dvojice Kateřina Kaira Hrachovcová – Petr Čtvrtníček.
Přístav (66)
Přístav (66)

reklama

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Každý pátek po televizním odvysílání Přístavu můžete najít celý díl v internetovém archivu televize Prima s názvem Prima PLAY (odkaz nahoře). V případě, že jste nestihli celý díl nebo jen jeho část, se můžete podívat na celou epizodu či si můžete připomenout ostatní díly.

A co se stalo v 81. dílu?

1) Krupice se vrátila do Přístavu

Kadeřnice Krupice se vrátila do Přístavu jen kvůli příteli Markovi na pár dní. Během její návštěvy však zjišťuje, že v Zátoce nezůstal kámen na kameni.

2) Johana opouští Petra, jede do Anglie

Johana odjíždí do Anglie obsluhovat Angličany v klasickém baru, aby se naučila co nejlépe anglicky. Ale Petr, její přítel, z toho rozhodně není nadšený není. Vysloveně neví, co se s sebou.

 

Proč se Krupice vrátila?
Autor: archiv Prima Proč se Krupice vrátila?

 

4) Elektrický proud a Mili

Radim vymyslel nový způsob, jak lovit ryby bez většího úsilí, ale Mili mu nevěří, a tak Radim do vlastní manželky pustí elektrický proud, aby mu věřila! Ta si zpočátku naivně myslí, že Radim vymyslel nový druh elektrárny. Můžete se těšit na další vtipnou scénu v podání oblíbené dvojice Hrachovcová – Čtvrtníček.

5) Roman se bude muset pochlapit

Romana zasáhne dlouho očekávané nečekaně. Jeho bývalá přítelkyně Hana se se svou přítelkyní náhle objeví v Přístavu s hotovou věcí – jdou dělat s Romanem dítě! Roman se cítí právoplatně pod tlakem a hroutí se v kuchyni za smíchu Marka Skály a rozkazování Hanky. V Přístavu je však i Romanova přítelkyně Tereza, která se s celou věcí vyrovnává těžko. Co jí Roman řekne?

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

reklama

reklama