Nestihli jste páteční Přístav? Podívejte se na to, jak se Roman vyrovnává s nepřízní osudu na Prima Play

Roman se momentálně potýká s těžkou stránkou života. Jeho rodinu sužuje stres, Romanův otec má nádor a čeká ho náročná operace. Jak se Roman vyrovnává s nečekanou bolestí? Utrpí jeho vztah s Terezou? Podívejte se na celý díl na PrimaPlay v našem televizním archivu.
Petr se smutným Romanem
Petr se smutným Romanem
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Nejdřív si Romanova matka myslela, že její manžel má milenku. Tušila, že před ní něco skrývá. Nakonec se však ukázalo, že milenka by byla ještě ta hezčí verze příběhu. Romanův otec má rakovinu a čeká ho náročná operace – odstranění nádoru. Roman se z toho nemůže vzpamatovat, snaží se s tím vyrovnat, ale příliš mu to nejde. Navíc nikomu nic neřekne.

Kobliha se sbližuje s Pepou

Kobliha přijela na prázdniny se svojí dcerou. S Pepou se do sebe nebezpečně rychle zamilovávají. Jak by také ne, když se šikovný automechanik chová ke svým hostům jako k princeznám. Většina single maminek si nového partnera zkouší a pozoruje, jaký bude mít vztah s jejím vlastním dítětem. Na to u Pepy Krupičky koukat nemusí, protože Pepa je viditelně zbožňuje obě dvě. A dává to dost často najevo.

 

Petr se seznámí s tetou Johany (Kobliha)
Autor: archiv Prima Petr se seznámí s tetou Johany (Kobliha)

 

Marek chce mluvit jen s jeho dcerou

Marek Skála, majitel Přístavu, nezvedá telefony a nekomunikuje. Náhle se však objevuje v pražském bytě a chce mluvit s Johanou. Doma je pouze Petr. Marek se tváří tajemně a nechce s nikým jiným mluvit. Johana je ale ve škole a teprve doma zjistí, že má od táty osm nepřijatých hovorů. Marek jí viditelně chce urputně něco říci.

Podívejte se na upoutávku k 63. dílu. Ten můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (63) - upoutávka

 

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

reklama

reklama