NOVÉ VIDEO: Ani druhá série Mili nezmění. Pořád je stejně praštěná!

V pátek 6. ledna se můžete těšit na druhou sérii Přístavu. Ve 20.15 na Primě uvidíte pokračování příběhů obyvatel ze Zátoky. Mili má teď příjemné starosti, vybírá si totiž látku do své nové ložnice, kterou jí staví Radim. Podívejte se exkluzivně na scénu z 83. dílu Přístavu!
A pro Mili je to překvapení
A pro Mili je to překvapení
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Letní sezona je v plném proudu a Přístav má narváno kvůli cyklistům, takže se Mili v kuchyni nezastaví. I tak si však našla čas na to, probrat s Ivankou Braunovou nový design její ložnice. Tu právě staví Radim s dvěma povedenými pomocníky. Zednky si však tak trochu spletl s otroky, jak je jeho zvykem.

Mili chce růžovou ložnici, Ivanka jde do mdlob

Milenka Hrdá u Ivanky najde starou figurínu, která jí zcela učaruje, a jelikož neví, kam by si měla vystavit svoje svatební šaty (pamatujete na tu hrůzu?), figurínu by si ráda půjčila, spatřuje v ní totiž jistou podobnost s ní samotnou.

Podívejte se na exkluzivní video z druhé série Přístavu už teď!

V nové sérii se objeví i nová postava Adama Drak. Kdo to je? Na to jsme se zeptali samotného představitele Jakuba Koháka.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (1) - upoutávka

Podívejte se i na fotogalerii:

Nové díly Přístavu můžete sledovat už tento pátek ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama