Novinář Drtina odhalil pravdu o své rodině. Je bratr Pepy Krupičky?

Konec 68. dílu minulý pátek byl zásadní. Marek Skála se konečně vyjádřil, jak to bude s Přístavem dál, ale novinář Drtina konečně našel to, co elou dobu v Zátoce hledal. Dozví se tajemství, které mu neřekla ani jeho matka.
Přístav - Milenka a Drtina
Přístav - Milenka a Drtina
archiv Prima

reklama

Chcete vědět, jak to bude dál s Přístavem podle Marka Skály?  DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Když Kobliha vyhrabala na půdě straré fotky a deníky, myslela si, že jsou to rodiče některé z Pepovo bývalých dam. Chyba lávky, jak se totiž ukázalo, tajemná fotka, na které je zachycen tatínek Pepy Krupičky s cizí ženou, má zajímavé vyústění. Novinář Drtina, který přijel do Zátoky pátrat po schovaném pokladu, zjišťuje, že onou ženou je jeho matka. Pepa Krupička mu předá i deník, kde je vše vysvětleno.

Novinář má pocit, že žil celý život ve lži, v deníku své matky si přečte spoustu informací, které ani vědět nechtěl.

Hospoda se popere kvůli Šimáčkovi

Obrovský skandál prožije Zátoka, když se zjistí, že Šimáček na svém odkoupeném území uchováva jedovaté látky. Starosta Drozd na něj zavolá policii a může se hanbou propadnout, že mu pozemek prodal. Obyvatelům se to nelíbí a rozhodnou se s Šimáčkem pořádně zatočit - poněkud mu pomalují auto. Vytočený Šimáček chce vandala dostat a jde najisto - do Přístavu, kde se strhne pořádná bitka. Ivanka, která se připravuje na blížící se svatbu nic netuší, je v Praze. José přemýšlí, zda jí má všechno říct.

 

Kobliha se s tím musí smířit
Autor: archiv Prima Kobliha se s tím musí smířit

 

Jonáš trpí hlady

Zubař Jonáš poněkud nakynul a celou dobu se stravuje velice nezdravě, což se mu Arleta snaží zarthnout, a tak budeme sledovat boj o ledničku, klobásu a jedno kolečko salámu. Jonáš je zoufalý a předvádí dramatický výkon na Oscara, aby získal "normální jídlo". Arleta je v celé hospodě za tyranku a Dr. Jonáš pro smích. Naštestí ho zachrání Milenka v kuchyni.

Muzikant Petr nahání inspiraci

Petr si myslí, že odjezd z Prahy mu zaručí pořádnou inspiraci na psaní nových písní. Ale doma s Johanou všechno klape a možná, že Petr je ten typ muzikanta, jenž potřebuje být pořádně rozervaný, aby stvořil umění. Petr se snaží brnkat, kde se dá, ale možná že mu víc půjde pinglování v Přístavu. Navíc, tam vyslechne dost zajímavých životních osudů...

Celý díl uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15 na Primě. Hned po odvysílání ho najdete na Prima Play

reklama

reklama