Nový majitel Přístavu půjde před soud. Adam Drak má problém!

Velká neznámá, to je Adam Drak, který do Přístavu přivedl plno překvapení. Na to poslední přišla náhodou Tereza Skálová, která ho má soudit. Co dalšího uvidíte v pátek v Přístavu?
Přístav - Jakub Kohák v roli Adama Draka
Přístav - Jakub Kohák v roli Adama Draka
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Pořád se něco děje, ale v Přístavu snad dvakrát tolik. U řeky rozhodně klid nehledejte. S příchodem Adama Draka přichází další překvapení a další problémy. Tak třeba nedávno Tereza zjistila, že její nový soudní případ je právě Adam Drak.

Co zase provedl? Tereza zjistila, že Adam napadl brutálně policistu. Běží to říci Romanovi, ale ten si z toho nedělá velkou hlavu. Jenže Adam Drak také ne, všechno smete ze stolu a ještě v noci přijde za Terezou do pracovny, aby jí dal nabídku. Tu Tereza samozřejmě odmítá.

Mili dostala nabídku

Když Mili Hrdá píše na tabuli nabídku hospody Přístav, přichází za ní Pepa Krupička s nabídkou. Potřebuje, aby mu myla auta. Milence ihned pod vlivem jejího manžela Radima naskočí myšlenka na jeho "dokumentární film", kde jsou polonahé paní, které myjí auto v bublinkách mýdla. To by, samozřejmě, Mili dělat podle Pepy nemusela. Stačí akorát umýt auta a pro Pepu by to bylo dotažení servisu. Další job je na světě, ale co na to její Radi?

 

Jak si užijí novou ložnici?
Autor: archiv Prima Jak si užijí novou ložnici?

 

Kdo se stal obětí terorismu?

Adam Drak začal na sto procent pracovat v Přístavu, učí se, jak roznášet pivo a jídlo a sem tam se zastaví i v kuchyni. Tam je krásná Milenka Pátková, která zrovna připravuje maso na oběd a v Adamovi se probudí mužské vášně. A tak to zkusí. Bohužel na špatné půdě, Mili se nenechá a lupne mu o hlavu prázdnou láhev. Boule (a nejen ta!) je na světě.

Mili se podle svých slov stala obětí terorismu!

Premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15 už tento pátek!

reklama

reklama