Opustí Marek Skála Přístav? Podívejte se na celý díl na PrimaPlay!

Nestihli jste páteční díl Přístavu číslo 64? Tak se podívejte do našeho online archivu PrimaPlay. Roman totiž atakoval Marka. Co bude s Přístavem?
...si otevře hospodu jménem Přístav.
...si otevře hospodu jménem Přístav.
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

V Zátoce se během 64. dílu přihodilo vskutku hodně věcí. Začaly kolovat drby o Josém. José se odstěhoval do Přístavu a kolem sebe už nemá ani děti, lidé se ptají, a to hlavně Ivanka Braunová, která je Josému ze Zátoky nejblíže. José chce zastoupit Marka Skálu a je ochoten odkoupit i Markův podíl a podnikat s Romanem. Ten ale potřebuje souhlas od Marka a čeká až se objeví.

Ivanka zažije s Josém dost podivný večer. Všechno se vyvine nesprávným směrem!

Johana zavolá Romanovi, že se její táta Marek staví na večeři. Toho rozčílený Roman využije, sedá do auta a objeví se v bytě přesně ve chvíli, kdy se Marek snaží Johaně vysvětlit, že do Prahy znovu neutíká. Jak to tedy všechno je? Můžeme vám prozradit, že konverzace proběhne i pěstmi.

Mili  je zatím bezdětná, zatímco Radim už jednoho syna má. Ten už je skoro dospělý a Radim na něj podle Mili platí opravdu hodně celou jednu tisícovku za měsíc! Mili je jasné, že Radim si dítě rád odpustí kvůli finanční stránce. A tak to na něj zkusí jinak už si vůbec Radim spočítal kolik stojí antikoncepce?

 

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (64) - upoutávka

 

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

reklama

reklama