Ouško najde malého Pepu opuštěného u řeky. Roztomile si s ním povídá

Policejní kriminalista Ouško najde u řeky něco opravdu překvapujícího. Miminko! A ještě k tomu opuštěné. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního a také posledního dílu Přístavu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (24) – Nalezený Alfons Josef Krupička u řeky

reklama

Opuštěné miminko u řeky v Zátoce by samozřejmě vyvolalo pořádný poprask. A také, že ano! Naštestí Ouško tuší, o jaké miminko jde a ví, za kým jít.

Kočárek patří rodině Krupičkovým a malé miminko je syn Koblihy a Pepy. Přejmenovaný Alfons, dnes Pepa, se konečně uklidnil a po dlouhé době začal spát, takže toho, že je opuštěný, si ani nevšiml.

Ouško jde za Koblihou, která je totálně rozčílená, že se na malou Anču nemůže ani spolehnout při hlídání jejího malého brášky.

Podívejte se na exkluziví scénu z posledního dílu Přístavu. Ouško totiž roztomile volá o pomoc!

Přístav se loučí
Autor: archiv Prima Přístav se loučí

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Ženské chystají v Přístavu bazar starého oblečení. Všechno skvěle klape, ale jen do chvíle, kdy se objeví Tanisha a odveze si Brauna domů. Lily ví, že tímhle její románek s bývalým manželem skončil.

Ivana se dohodne se Šimáčkem na péči o Markétku. Johana si vyjasní situaci s Petrem. Tereza s Romanem si chtějí užít pár dní dovolené a odjíždějí zazimovat hausbót.

Sledujte na Primě poslední díl Přístavu už v pátek ve 20.15.

reklama

reklama