Páteční Přístav: Krupička má v Zátoce dalšího tajného bratra! Kdo to je?

Vypadá to, že otec automechanika Krupičky řádil po celé Zátoce. Nedávno se ukázalo, že matka Drtiny s jeho otcem měla poměr a z lásky vznikl novinář, kterého v Zátoce můžete vídat pravidelně. Dalším nevlastním bratrem by měl být Radim. Co dalšího uvidíte na Primě v pátek ve 20.15?
Někdo si chce hodit mašli!
Někdo si chce hodit mašli!
archiv Prima

reklama

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Radim Pátek má pro Krupičku a Drtinu opravdu velké překvapení. Nikdo by nečekal, že Milenka Hrdá Pátková pozve zrovna Krupičku a novináře Drtinu na slavnostní večeři. Oba dva očekávají další lži od nejslavnějšího obyvatele Zátoky. Radim však překvapivě přichází se zjišťěním, že je jejich nevlastní bratr.

Krupička a Drtina tomu nechtějí věřit, je to příliš náhod najednou. A také za tím stojí Radim Pátek, kterému celá Zátoka nevěří ani nos mezi ušima. Radim se totiž vytasí s fotkou, která má naznačit, jak to mezi rodiči bylo. Ouško se rozhodne fotografii poslat na kriminální expertýzu. Radim totiž ví, že Drtina koupil letenky Krupičkovým, aby s nimi mohli navštívit Kanadu. Nechce snad do Kanady také?

Divadlo žije!

Zatímco se Roman Mareš snaží znovu přemluvit starostu, aby jim pronajal místní louku, kde by mohli dělat v létě koncerty a festivaly, ženy ze Zátoky a Špičky zkoušejí divadlo, které se má zanedlouho představit v Přístavu. Zatím je ale všechno špatně. Libuše Drozdová dlouho nemůže najít látku, kterou by mohly ženy zahrát (chybí jim mužští představitelé).

Drtina přestřihává pásku
Autor: archiv Prima Drtina přestřihává pásku

 

[[nid:]]

A když přijde na první hlavní zkoušku v Přístavu, není to o nic lepší. Malá Linda s dcerou Koblihy vybuchnou smíchy...

Arleta má narozeniny, Jonáš trénuje na potenci

Zubař šel do sebe a rozhodl se zlepšit svou fyzičku cvičením jógy. Pravidelné cvičení ho v jeho věku ovšem zmáhá více, než by si přál. Sexuální život Arlety a Jonáše poněkud zaostává a do role toho, koho "bolí hlava", se momentálně dostává právě Jonáš. To všechno poslouchá jeho dcera Linda, která, jak se brzy ukáže, ve svém věku dohlíží na zdravý sexuální vztah svých opatrovníků. Zároveň přichází s vítkou, že Krupičkovi to prý dělají každý večer! To samozřejmě Dr. Jonáše uráží a rozhodne se na narozeniny Arlety konat...

Braunovka se vrací do Zátoky a nachází Josého u nich doma

Někdy nejsou slova potřeba. Když se starší Braunovka vrací na víkend domů do Zátoky nachází v jejich chatě malíře Josého. Vše jí je hned jasné, ale Josého trochu pozlobí a zkouší se ptát na to, jak to mezi Ivanou a ním doopravdy je. José se kroutí a zkouší se vyhýbat odpovědi...

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

 

reklama

reklama