Pepa z Přístavu si přiveze domů malého Alfonse

Pepa Krupička se konečně dočkal. Jeho Kobliha se společně se synem vracejí z porodnice. Co dalšího v pátečním Přístavu uvidíte? Drak má políčeno na další oběť a Roman zjistí, že je jeho situace vážnější, než si myslel.
Přístav - Pepa si přivezl miminko
Přístav - Pepa si přivezl miminko

reklama

Pepa Krupička přiváží z porodnice Koblihu s malým Alfonsem. Pepa je zcela hysterický a starostlivý stejně jako byl celou dobu těhotenství své přítelkyně, takže návštěvy včetně jeho samotného musí nosit k malému Alfonsovi roušky. Kobliha je z něj na prášky, ale to ještě netuší, že ji čeká s miminkem perná noc. Pepa nakonec končí v garáži, kde usne v autě, které má opravovat. Ačkoliv Anča příchod nového brášky oslavovala, během noci už změnila názor.

PROČ PEPA VYDĚSIL MILI K SMRTI? PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU

Mili se nechce vzdát ložnice

Jelikož v Zátoce už začíná podzim a nepříznivé počasí se často hlásí o slovo, Martin Pátek chce poprosit svého otce, zda by si mohl pronajmout jejich ložnici. To byl dárek Milence od Radima Pátka a je to důvod, proč se pronajímání nové ložnice sama Mili tak brání. Mili nechápe, proč by měla Martinovi svou ložnici půjčovat, jenže Radim se jí snaží vštípit mantru, která zní: 3 tisíce korun českých za pronájem. Povolí Mili?

 

Martin si chce pronajmout ložnici
Autor: archiv Prima Martin si chce pronajmout ložnici

 

MILI MÁ 110 STUPŇŮ V IQ TESTU!

Mili má povolení zabíjet

Mili se učí řídit, ačkoliv už dostala neoficální osvědčení ze soukromé autoškoly Pátka. Mili v tomto testu sice prošla, ale učit se řídit musí dál. A tentokrát přichází na řadu parkování, jež v praxi zkouží před Přístavem. Tam se sejdou všichni štamgasti, aby se mohli trochu pobavit na cizí účet, ale Radim Pátek je na svou manželku hrdý. A Mili? Ta se už nemůže dočkat, až si konečně bude moct jezdit za uklízením v Benátkách autem.

Muzikant Petr půjde na kobereček

Petr Dvořák se balí na další cestu do Prahy, protože mu hudební společnost zamluvila studio a nejlepší muzikanty kvůli nahrávání desky. Petr dostane echo, aby se zastavil přímo v nahrávací společnosti za svou sexy manažerkou. Petr cítí problém v kostech a to ještě neví, že není daleko od pravdy – ale tak trochu jinak, než čekal.

PODÍVEJTE SE NA MILOSTNOU SCÉNU PETRA LEXY A IVY KUBELKOVÉ

Johana Petrovi také oznámí, že ji Martin Pátek bude vozit autem ze Zátoky do Prahy do školy. Petr samozřejmě není nadšený, ale scény nedělá.

Martin s Johanou plánují budoucnost

Martin chce prodat auto a koupit nové, aby mohl Johanu vozit do školy stylově. Navíc dodávka už mu nevyhovuje a na podzim a v zimě se v ní už přebývat rozhodně nedá. Johana je trochu smutná, protože spolu v dodávce zažili romantické chvíle. Martin je rozčarovaný z toho, že Johana nechce Petrovi říct, že spolu s Martinem chodí. Neuvědomuje si Johana, že ubližuje i Martinovi?

ROZHOVOR MARTINA A JOHANY NAJDETE TADY

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!