Petr líbá jinou ženu!

Muzikant Petr Dvořák má dlouhodobý vztah s Johanou Skálovou, s kterou žije v Přístavu. Jeho managerka je však pekelně sexy a nebojí se výzev. Bylo takové konání jen otázkou času?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (21) – Petr se líbá s managerkou

reklama

Přítelkyně Petra Dvořáka, Johana, má výčitky svědomí, že má milostný poměr s Petrovo nepřítelem číslo jedna. Jenže láska si viditelně nevybírá a Johana je zamilovaná do Petra, ale i do Martina Pátka. Neví, co má dělat, v každém případě by rozhodně nečekala, že její problém třeba vydrží o dost starší žena.

Sexy hudební managerka Petra Dvořáka ma na mladíka políčeno už delší dobu a jejich setkání se dost stupňují. Managerka dokáže použít veškeré ženské zbraně, které jí buh nadělil. Je vidět že ve svádění umí chodit, narozdíl od mladého Petra.

Schůzka, která se zvrtne

Petr Dvořák se balí v pátečním dílu Přístavu na další cestu do Prahy, protože mu hudební společnost zamluvila studio a nejlepší muzikanty kvůli nahrávání desky. Petr dostane echo, aby se zastavil přímo v nahrávací společnosti za svou sexy managerkou. Petr cítí problém v kostech a to ještě neví, že není daleko od pravdy...ale tak trochu jinak než čekal.

Ani jeho Johana nemá rozhodně čistý štít, Petrovi dokonce drze oznámila, že s Martinem Pátkem bude jezdit pravidelně do Prahy. Martin má totiž auto (a kromě toho je přeci sexy!).

Martin si chce pronajmout ložnici
Autor: archiv Prima Martin si chce pronajmout ložnici

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!