Petr s Johanou najdou Marka a Terezu po jejich rozvodu namol!

Na Marka s Terezou čeká další kapitola života, kterou je zapotřebí uzavřít. Ani jeden z nich se však necítí na tak obrovskou osobní změnu připravený. Jak jejich rozvod dopadne? Johana s přítelem Petrem se vracejí z hor a rodiče najdou v poněkud podroušeném stavu. Podívejte se na scénu z Přístavu.
Johana se vrací z hor do rozvedené rodiny
Johana se vrací z hor do rozvedené rodiny
archiv Prima

reklama

Ani jeden z manželů si do poslední chvíle neuvědomoval, jak těžký krok to bude. Dokud den D nepřišel. Marek v kvádru odchází z Přístavu, který vybudoval kvůli novému životu. Tomu starému ale nechce říct sbohem.

Rozvod Marka a Terezy

Oba dva jsou zaskočeni rychlostí soudu a faktem, že momentálně je už nic nespojuje. Tereza dokonce chce, aby si Marek nechal klíče od jejich pražského bytu, který připadl do jejího vlastnictví. Marek přiznává, že je z celé akce dost rozpačitý. Čerství exmanželé se rozhodnou nepoddat se smutnému okamžiku jejich života, ale uzavřít tuto kapitolu poněkud veseleji.

Marek s Terezou se rozvádí
Autor: archiv Prima Marek s Terezou se rozvádí

Johana s Petrem se vracejí z hor a najdou rodiče v mírně "upraveném" stavu. Marek s Terezou rozvod pořádně zapili a jsou samý vtípek. Johaně všechno řeknou bez okolků, a ta si udělá zoufalou legraci na téma "rozvodový sex".

To však bude tématem i v Přístavu, kde na rozvedenou dvojici čekají jejich partneři. Roman s Krupicí netuší, co se děje, protože čerství exmanželé nezvedají telefony. Ráno se rozhodnou zjistit, co se stalo, a do pražského bytu dorazí poměrně zaskočeni...

Dvojici najde Krupice s Romanem
Autor: archiv Prima Dvojici najde Krupice s Romanem

Podívejte se na scénu ze středečního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15.

Co dalšího uvidíte na Primě ve středu v dalším dílu Přístavu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (44) - upoutávka

reklama

reklama