Petrovi hacknuli Facebook, manažer ho vyrušil v nejlepším s Johanou!

To Petrovi ještě scházelo. V posteli s Johanou tohle rozhodně nečekal. Podívejte se na exkluzivní videoscénu z pátečního dílu Přístavu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (11) – Petrovi hacknuli Facebook

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Petr se probudí do krásného dne, který mu hned zkazí jeho manažer Lukáš. S Johanou má sladkou chvilku v posteli, když do pokoje vrazí Lukáš totálně vytočený.

Řve něco o tom, že si Petr zkazil celou kariéru. Dvořák nechápe. Manažer si myslí, že Petr napsal na svůj profesionální Facebook opravdu nechutný vzkaz o svých fanynkách. Nicméně Petr o ničem neví. Znamená to, že mu někdo hacknul facebookový profil. Petr se nemůže ani přihlásit a vše smazat, hacker změnil heslo.

Na svůj moment čeká Martin Pátek

V Přístavu už na Johanu čeká ráno Martin Pátek, který se ji stále snaží sbalit. Na to Johana rozhodně nereaguje, ale když jí nabídne pomoc s facebookovým profilem Petra, domluví se na schůzce u něj v dodávce.

Podívejte se na Primu už tento pátek, kde uvidíte ve 20.15 nový díl Přístavu!

Uložit

reklama

reklama