Po kom se vám bude během prázdninové pauzy v Přístavu stýskat nejvíce? HLASUJTE!

66. díl Přístavu ohlásil začátek prázdnin. Přístav dopřál svým divákům prázdninovou pauzu a na televizní obrazovky se vrátí na podzim jako ostatní seriály a televizní pořady. Po kom se vám během prázdnin bude stýskat nejvíce? Hlasujte!
Marek a Roman připravují i venkovní sezení u hospody
Marek a Roman připravují i venkovní sezení u hospody
archiv Prima

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Přístav začal před necelým rokem, aby vám nastínil pohodovou atmosféru za Prahou, přesněji v chatové osadě jménem Zátoka. Tam se rozhodl vytvořit svůj přístav jménem Přístav utečenec z velkoměsta Marek Skála. Bývalý hokejista a učitel tělocviku v Zátoce začal nový život společně se svým kamarádem z dětství Romanem. Oba dva začali vést hospodu a penzion Přístav, kde se denodenně potkávají s roztodivnými postavičkami chatové osady.

Každý obyvatel Zátoky je něčím speciální, a proto se rozhodně nenudíte. A my se ptáme, po kom se vám bude stýskat nejvíce?

Přístav funguje i o prázdninách...

Musíme vás upozornit i na to, že Přístav se natáčí i během prázdnin, takže rozhodně můžete čekat další novinky a informace, na co přesně se můžete těšit na podzim. Sledujte nás na našem webu nebo na Facebookových stránkách.

Hlasovat můžete tady:

Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž
Autor: archiv Prima Drtina si zablokuje záda a chce z toho udělat reportáž

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!