Podívejte se na Petra Lexu seriálově úplně namol!

Středeční Přístav odhalil další pokračování příběhu oblíbené nevěrné čtyřky (Marek–Krupice–Tereza–Roman). A na to se váže i scéna Petra Lexy, který na konci dílu předvedl, jak asi vypadá opilý. Můžeme vám už teď prozradit, že je u toho hodně roztomilý!
Přístav - opilý Petr
Přístav - opilý Petr
archiv Prima

reklama

Všechna tajemství v Přístavu už jsou venku. Marek pochopil, že v životě Terezy už není na prvním místě, jak byl kdysi zvyklý. Stejně jako si Tereza našla jeho nejlepšího přítele Romana za partnera, Marek podvedl svého kamaráda ze Zátoky. Pepa Krupička byl známý po celém okolí tím, jak svou "Pavlínku" miluje. I když jsou jeho city stále stejné, Pavlína už nějaký ten pátek plánovala útěk od manžela do Prahy. Do jejího plánu se však připletl Marek Skála.

Momentálně mezi čtveřicí už neexistují žádná tajemství a jediný, kdo nic netuší, je dcera Skálových (Marka a Terezy) Johanka. Johana má sice dvacet let, ale je to citlivá dívka, o které její matka Tereza správně tuší, že rozvod svých rodičů bude nést velice těžce.

Tereza podala žádost o rozvod
Autor: archiv Prima Tereza podala žádost o rozvod

Další problém je i to, s kým Tereza navázala milostný poměr a plánuje s ním budoucnost. Roman Mareš svým charismatem zamotal hlavu mladé Johaně, jež se do něj v létě šíleně zamilovala.

Tereza přemýšlí o tom, jak to řekne Johance
Autor: archiv Prima Tereza přemýšlí o tom, jak to řekne Johance

Tereza se během relaxování s Romanem na gauči právem obává, jak bude Johana reagovat. Johana se však s roztomile opilým Petrem Dvořákem objeví v obýváku a všechno vidí.

A tajemství je venku.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už v pondělí!

reklama

reklama