Přístav chystá neckyjádu!

Petr Dvořák se vrací z turné a má perfektní nápad. Po rally by měl Přístav uspořádat neckyjádu! Co dalšího uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15 v Přístavu?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav II (15) - upoutávka

reklama

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Tereza dostane nabídku, která ji donutí změnit život. Na začátku Přístavu uvidíte, že se za ní staví její šéf, který o celém případu s Drakem věděl. Byla to zkouška, zda může být Tereza dobrým partnerem. Tereza by podle něj měla soudit politika, což je jeho kamarád a všichni potřebují, aby do vězení nešel. Tereza je pochopitelně šokovaná a vzteky bez sebe.

Jako soudkyně nikdy nechtěla být podjatá a teď jí to šéf přímo rozkazuje. Jak se Tereza zachová? Soudkyně řeší problém i s dcerou Johanou. Ta už je dospělá a má na celou problematiku jako budoucí právnička vyhraněný názor. Tereza se bude muset rozhodnout. Zůstane v soudnictví, nebo půjde dál?

José má puberťáky, nebo smrady?

Otázka, kterou si pokládají Ivanka a její matka o hadech. José přivítal hady z Itálie, kteří přijeli z Itále od jeho bývalé manželky Olgy. Za poslední dobu se dost změnily. José pátrá, zda je to puberta, nebo liberální výchova jejich matky. Braunovka se s jejich vychováním však nehodlá smířit. S Josém bude mít vážnou promluvu. 

Vilma plánuje prodávat nafukovací věci u řeky
Autor: archiv Prima Vilma plánuje prodávat nafukovací věci u řeky


 

Johana dostala pozvání na rande

Během léta je Johanin přítel Petr neustále pryč kvůli festivalovým koncertům. Johana mezitím pracuje na brigádě jako kuchařka a číšnice v Přístavu. Má dost napilno, ale pravidelně ji svou přítomností oblažuje mladý syn Radima Pátka. Martin se rozhodl, že Johanu dostane za každou cenu.

Do kuchyně ji přinese puget lučního kvítí a mrkev. Johana však nestíhá, nemá na něj čas. I tak Martin využije situace a zeptá se jí, zda by s ním šla na rande. Johana váhá...přijme?

Radim chce Vilmě zhatit podnikání

Od doby, co je Milenka pryč, má Radim roupy a neví, komu by zase uškodil. V Přístavu se mu však ukáže dokonalý objekt. A bude v tom hrát roli i jeho zraněné ego poté, co mu nová obyvatelka Zátoky, řekla o jeho sexuálních dovednostech.

Radim ji totiž prosil, aby před Mili nezmiňovala, že spolu něco měli. Vilma mu odvětila, že byl v posteli tak špatný, že si na to ani nepamatuje. To ale neměla dělat, Radim se jí pokusí překazit její podnikání se stánkem u řeky, kde turistům prodává nafukovací věci.

Podívejte se na Přístav ve 20.15 již tento pátek na Primě!

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!