Přístav: Ivanka Braunová se vdává, Zátoka nesouhlasí

70. díl bude ve svatebním duchu. Ivanka Braunová se konečně vdává, ale těsně před obřadem se na svatbě objeví José. Chce s Ivankou mluvit.
Řekne Ivana ano?
Řekne Ivana ano?
archiv Prima

reklama

Chcete vědět, jak to bude dál s Přístavem podle Marka Skály?  DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Ivanka Braunová s Mírou Šimáčkem plánovala dlouho svatbu a konečně přišel den D. Svatebčané čekají u romantického kostelíku a ženich Míra začíná přešlapovat. Nevěsta nikde. Mili se snaží zachránit situaci svým vlastním stylem a prozradí něco o ženské tradici těsně před svatbou. Ženy podle ní musí naposledy obejmout svobodu!

Mili ji ale samozřejmě před svou vlastní svatbou objímat nemusela, protože i uvázaná řetězem by se přece s Radimem Pátkem cítila svobodně! Její slova samozřejmě příliš nepovzbudila Míru Šimáčka, jenž si musel v hlavě během čekání přehrávat všechny hádky s Ivanou. Opravdu Ivana jako nevěsta nedojede?

Pravdou je, že Ivanu těsně před obřadem překvapí José, jenž má na svatbu vstup zakázan. A nutně jí potřebuje něco říci...

 

José sleduje svatbu
Autor: archiv Prima José sleduje svatbu

 

Petr relaxuje, zatímco Dr. Jonáš se zbláznil!

Linda má potřebu neustále vyhledávat svého idola, zpěváka Petra Dvořáka, který momentálně relaxuje v Zátoce. U vody se snaží načerpat inspiraci a skládat písně, takže si stále brnká. Linda se mu snaží vnutit a Johana, přítelkyně Petra, jí vysloveně vadí.

Dr. Jonáše v minulém díle jeho přítelkyně Arleta trápila hlady a Jonáš protestoval, jak jen mohl. Teď to skoro vypadá, že ceněn zubař v Zátoce se zbláznil.

Jonáš se rozhodl, že bude nosit bláznivou paruku geniálního vědátora Alberta Einsteina. Jak na to reaguje jeho Arleta? Hodně vtipně.

Celý díl uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15 na Primě. Hned po odvysílání ho najdete na Prima Play

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!