Přístav má prázdninovou pauzu, podívejte se na všechny díly online na PrimaPlay!

Všech 66. dílů za celý rok můžete vidět jen v našem online televizním archivu na PrimaPlay. Poslední díl před prázdninami dostal Marek otázku, která ho hodně bolí. Ale musí se rozhodnout.
Radi s Mili zase plánujé kulišárnu
Radi s Mili zase plánujé kulišárnu
archiv Prima

reklama

PŘÍSTAV MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA PLAY

Marek Skála byl posledních pár dílů v podstatě nezvěstný, jeho schopnost nebrat telefony a nekomunikovat s lidmi, kteří ho mají rádi, je obdivuhodná. Jeho bývalá manželka Tereza to vysvětluje tak, že Marek byl vždycky složitá povaha. Jenže tato složitá povaha dostala od svého kamaráda a byznys partnera ultimátum.

I když možná Marek řekl stanovisko jasně už předtím, když v Praze nabídl dceři Johaně, aby si s přítelem Petrem půjčili jeho hausbót na celé léto. Hausbót, do kterého se chodil zašívat před povinnostmi.

Mili bude v 66. dílu doslova namydlená, ale nakonec netekoucí vodu s Radimem využije ve svůj prospěch. Chodí prodávat společně s Radimem čepovanou vodu z jejich tajemného pramenu pod chatou. Můžete se těšit na hodně vtipné scény.

Ale čeká ho velké rozhodování
Autor: archiv Prima Ale čeká ho velké rozhodování

Zatímco Céčko, kamarád Marka, se vrací do Zátoky, aby si odpočinul od svých starostí v Praze, jedna starost ho pronásleduje až do Přístavu. Jeho milenka! Ta mu udělá pořádnou scénu, až se Céčko začne stydět sám před s sebou.

Ivana Braunová se do svatby příliš nehrne, ale Míra Šimáček, otec její dcery Markétky, splnil všechno, co slíbil. Bere léky na svou agresivitu a impulzivní jednání a jak se zdá, zatím seká dobrotu jako správný partner. Momentálně pro sebe na svatbu shání svědkyni. Jediná žena, s kterou si rozumněla v Zátoce, byla Krupice. Ta emigrovala do Prahy a nechce se z ní hnout. Stejně jako nechce potkávat místní, proto svědčit u její svatby odmítla. Ivana neví, koho by požádala.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

 

Johana navštíví Přístav
Autor: archiv Prima Johana navštíví Přístav

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přístav (66) - upoutávka

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

 

reklama

reklama